Jaunumi

05.04.2021

Studējošo pašpārvalde aicina piedalīties izaicinājumu mēnesī “Aprīļa faktors”

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF), un Ekonomikas un kultūras augstskolas (EKA) studējošo pašpārvaldēm aicina no 5.aprīļa līdz 30.aprīlim piedalīties izaicinājumu mēnesī.

Katru nedēļu tiks izsludināti izaicinājumi, trīs dažādās kategorijās, tie šobrīd paliks noslēpumā, lai varētu pārbaudīt sevi un izkāpt no komforta zonas. Ceturtajā nedēļā norisināsies lielais izaicinājums!

Pierādījumus par izpildītajiem izaicinājumiem aicinām sūtīt uz e-pastu: aprila.faktors@gmail.com, kā arī publicēt savos Instagram story, ietagojot šādus profilus - @bat_sp @ievf_sp @ekassp. Par izaicinājuma norises gaitu vairāk varēs uzzināt Facebook pasākuma diskusijas sadaļā un Instagram story.

Tie, kas vislabāk un atraktīvāk izpildīs uzdotos izaicinājumus, iegūs superīgas balvas, ko sagādās pasākuma atbalstītāji.

Jāpiemin, ka izaicinājumus var pildīt tikai individuāli! Pasākums norisināsies latviešu un angļu valodā.

Vairāk informāciju par notiekošo vari iegūt Studējošo pašpārvaldes Instagram profilā - @bat_sp un Facebook lapā.

Papildu informācija :
Sanita Strenga
Biznesa augstskolas Turība
Studējošo pašpārvaldes
Ārējās Komunikācijas daļas vadītāja
sanitastrenga@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!