Jaunumi

20.07.2022

Studē tūrismu un viesmīlību vienīgajā Starptautiskā tūrisma fakultātē Latvijā

Pēdējo gadu laikā tūrisma attīstība Latvijā un pasaulē ir piedzīvojusi izmaiņas. Šobrīd tā piedzīvo strauju augšupeju – tūristu skaits teju divkāršojies. Tas nozīmē, ka tūrisma un viesmīlības nozarē ir arī liels pieprasījums pēc kvalificētiem darbiniekiem. Karjera tūrismā un viesmīlībā ir domāta ikvienam, kurš labprāt strādā ar klientiem un spēj izprast viņu vēlmes.

Biznesa augstskolā Turība iespējams studēt programmā „Viesmīlības serviss” koledžas līmenī, „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” bakalaura līmenī un „Tūrisma stratēģiskā vadība” maģistra līmenī, kas piedāvā apgūt plašas zināšanas par ēdināšanas organizāciju un servisu, viesmīlības uzņēmējdarbību, ceļojumu organizēšanu un vadību, tūrisma loģistiku, tūrisma biznesa veidošanas un īstenošanas nianses, kā arī daudz ko citu, kas palīdz kļūt par šīs nozares profesionāli.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns Ēriks Lingebērziņš uzsver, ka tūrisma un viesmīlības izglītība mūsdienās kļūst arvien populārāka un pieprasītāka dažādās pasaules valstīs un praktiski visos tūrisma galamērķos. Nozares uzņēmumi spēj nodrošināt studentus ar atalgotu darbu jau mācību prakses laikā, kas ir noderīgi gan uzņēmumam, gan jaunajiem speciālistiem, radot interesi par turpmāko karjeru nozarē. Tūrismā un viesmīlībā ir plašas iespējas praktizēties dažādās valstīs un izglītības iestādes piedāvā apmaiņas programmas, lai jaunieši spētu praksi mācību laikā apgūtajām teorētiskajām zināšanām reālā darba vidē. Mācību prakses sniedz arī lielisku iespēju attīstīt starpkultūru kompetences un uzlabot svešvalodu zināšanas, kuras pēc tam tiek augstu novērtētas darba vidē.

Biznesa augstskolā Turība ir vienīgā Starptautiskā tūrisma fakultāte valstī, kas piedāvā šāda veida studijas. Tās tiek īstenotas telpās, piemēram, StartUp Hotel, StartUp Agency un Event Laboratory, kurās studenti pielieto teorētiskās zināšanas praktiski.
Vairāk informācija par augstskolas piedāvātajām studiju iespējām meklē www.turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!