Jaunumi

23.03.2022

Stipendija sociālajam atbalstam “Studētgods” piešķirta 12 Turības studentiem

Biznesa augstskola Turība piešķīrusi stipendiju sociālajam atbalstam “Studētgods” 2021./2022. studiju gada otrajam semestrim 12 Turības studentiem.

Pamatojoties uz nolikumu par stipendiju sociālajam atbalstam “Studētgods”, stipendija piešķirta studentiem ar šādiem līguma numuriem: 96832; 96506; 96329, 96532;.96959; 96420, 97224; 97121; 96402; 96466; 97001; 96317).

Sociālā stipendija “Studētgods” 160 eiro apmērā mēnesī tiek piešķirta studijām vienā augstākās izglītības iestādē un vienā studiju programmā un to maksā studiju gada ietvaros. Pieteikties stipendijai iespējams divas reizes gadā – 20. septembrī un 20. februārī.

Uz sociālo stipendiju “Studētgods” var pretendēt Biznesa augstskolas Turība studenti vecumā līdz 25 gadiem, kas studē pilna laika klātienē kādā no pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības vai bakalaura studiju programmām. Izskatot pieteikumus, tiek ņemti vērā centralizēto eksāmenu rezultāti, kas nedrīkst būt zemāki par 30% matemātikā un 40% latviešu valodā, kā arī studiju rezultāti – studentam jābūt sekmīgam, bez akadēmiskajiem parādiem un ar vidējo atzīmi, kas nav zemāka par sešām ballēm.

Sociālās stipendijas pretendentiem jāiesniedz pieteikums viis.gov.lv, autorizējoties ar latvija.lv, un jāaizpilda pieteikuma forma, norādot visu nepieciešamo informāciju. Pretendentu atbilstību noteiktajiem kritērijiem pārbauda Valsts izglītības informācijas sistēma. Pamatojoties uz to, augstskolas komisija pieņem lēmumu par sociālās stipendijas piešķiršanu vai tās atteikumu.

Sociālā stipendija jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm tiek piešķirta no BAT sociālo stipendiju fonda, kas izveidots no valsts budžeta līdzekļiem. Ar stipendijas “Studētgods” piešķiršanas nolikumu pilnā apjomā var iepazīties šeit.

Tāpat atgādinām, ka BAT studējošajiem tiek piedāvātas arī citas studiju maksas atlaides. Tās tiek piemērotas, lai piedāvātu ikvienam studēt finansiāli izdevīgāk un motivētu studentus iegūt labākas sekmes un aktīvi darboties augstskolas dzīvē. Vienai personai ir tiesības izmantot vairākas atlaides. Ar visām BAT piedāvātajām atlaidēm, stipendijām un budžeta vietām, kā arī to piemērošanas nosacījumiem iespējams iepazīties šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!