Jaunumi

11.12.2023

STARPTAUTISKI ZINĀTNISKĀ KONFERENCE "NEDROŠĪBAS LAIKMETS: NO RISKIEM LĪDZ IZAUGSMEI"

2024. gada, 27. martā Biznesa augstskolā Turība norisināsies 25. Starptautiskā zinātniskā konference "Nedrošības laikmets: no riskiem līdz izaugsmei", kurā uzstāsies Latvijas un ārvalstu nozares eksperti.

Zinātniskajā konferencē var piedalīties klātienē (Rīgā, Graudu ielā 68), reģistrējoties līdz 2024. gada, 22. martam – šeit vai arī konferenci vērot tiešsaistē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

Šī gadsimta pirmās desmitgades ir aizvadītas sociālu, politisku, ekonomisku un apkārtējās vides pārmaiņu ēnā, kas rada jauna veida izaicinājumus valstīm, organizācijām un sabiedrībām un katram indivīdam. Izaicinājumi ar kuriem saskaramies ikdienā rada ne tikai iespējas, bet apstākļus, kuros drošības jēdziens iegūst pavisam jaunas, iepriekš neizzinātas aprises. Šobrīd atrodamies nedrošības laikmetā, kas prasa atbilstošus rīcības scenārijus, tehnoloģiskus risinājumus un domāšanas izmaiņas.

Nedrošības laikmetu raksturo riski, kurus ir jāmācās paredzēts, novērtēt, vadīt un mazināt to iespējamo negatīvo ietekmi. Prasme domāt ārpus ierastiem risinājumiem, gatavība meklēt alternatīvus risinājumus nepieredzētās situācijas un uzdrīkstēšanās radīt jaunas pieejas, modeļus un rīcības scenārijus ir šī brīža uzdevums, kura mērķis ir nodrošināt nākotnes izaugsmi visās sabiedrības drošību un labklājību ietekmējošajās jomās.

Šogad Biznesa augstskolas Turība konferenci organizē Starptautiskā tūrisma fakultāte, tomēr konferences tematika būs interesanta jebkuram uzņēmējam, lektoram vai studentam. Konferences ietvaros runāsim par izaicinājumiem uzņēmējdarbības vidē un sabiedrības attīstībā kopumā. Rīta plenārsēdē pieredzējuši profesionāļi un lektori no dažādām nozarēm runās un diskutēs par šī brīža izaicinājumiem Latvijā, ar ko sastopas jebkurš uzņēmējs un sabiedrības loceklis.
Pēcpusdienā turpināsies darbs tematiskajās sekcijās, kurās pētnieki un studenti prezentēs savus pētījumus un nozares aktualitātes.

Vairāk par konferenci šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!