Jaunumi

10.11.2022

Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti piedalās Nordplus projekta aktivitātēs Somijā

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskās tūrisma fakultātes studenti un pasniedzēja atgriezušies no Somijas, kur kopīga Nordplus projekta “Greener Business Practices as Competitive Advantage for Micro and Small Tourism Companies in the Nordic-Baltic region” ietvaros piedalījās Lapzemes universitātes (Lapland University of Applied Sciencies) organizētā intensīvajā apmācību nedēļā.

Tās laikā projekta dalībnieki līdzās teorētisko materiālu apguvei iepazinās ar Lapzemes tūrisma un viesmīlības uzņēmumu darbību un komunikāciju ilgtspējas kontekstā, kā arī izstrādāja konkrētus ieteikumus uzņēmumiem komunikācijai digitālajā vidē.

Līdzās gūtajiem sertifikātam par studiju kursa apguvi, par galvenajiem ieguvumiem projektā tā dalībniece Elizabete Freimane teic, ka “Somijā redzēto ģimeņu uzņēmējdarbība radīja pārliecību, ka viesmīlības jomā jebkurš pārdomāts projekts un veiksmīgi veidots digitālais saturs var būt pamats ilgtspējīgam un saistošam biznesam”. Savukārt students Damirs Narkaevs kā spilgtākos iespaidus atzīmēja “iespēju iepazīt praksē zaļo un ilgtspējīgo pieeju uz dabas resursiem balstītā luksus tūrisma uzņēmumu darbībā, strādāt kopīgā projektā ar studentiem no Somijas, Igaunijas, Zviedrijas, Spānijas u.c. valstīm, kā arī izbaudīt Ziemeļu mierpilno dabu, tostrap, šķērsojot Ziemeļu polāro loku un piedaloties sekmīgās polārblāzmas medībās."

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!