Jaunumi

11.01.2020

Starptautiskās iespējas arī filiālē

Biznesa augstskolas Turība piedāvātas starptautiskās iespējas ir pieejamas arī filiāļu studentiem. Viena no iespējām ir ERASMUS+ programma, kas paredz studijas citu ES valstu augstskolās no trīs mēnešiem līdz vienam gadam. Šobrīd Turības studenti var doties ERASMUS+ programmā uz vairāk nekā 80 partneraugstskolām.

Arvis Pērkons, kurš savas studiju gaitas uzsāka Biznesa augstskola Turība Liepājas filiāles programmā “Mārketings un tirdzniecība”, jau sākotnēji skaidri zināja, ka noteikti izmantos augstskolas piedāvātās iespējas ERASMUS+ programmas ietvaros. Ar teicamām sekmēm, startējot konkursā, viņš ar pirmo mēģinājumu sasniedza savu mērķi – iekļuva ERASMUS studentu lokā un izvēlējās doties uz augstskolu Horvātijā.

Biznesa augstskola Turība arī filiāles studentus aicina nebaidīties un iegūt starptautisku pieredzi!

Vairāk par ERASMUS+ apmaiņas programmu uzzini ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!