Jaunumi

13.07.2022

Starptautiskajā vasaras skolā aktualizēs mūsdienu drošības jautājumus Baltijas un Skandināvijas valstīs

No 19. līdz 28.jūlijam Biznesa augstskolā Turība norisināsies starptautiskā vasaras skola “Drošība un Ilgtspēja”, kurā tiks aktualizēti mūsdienu drošības jautājumi gan Baltijā, gan Skandināvijas valstīs.

Ņemot vērā šī brīža situāciju, arvien vairāk saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas saistīti ar migrāciju, konfliktiem, kas sakņojas kultūras un reliģiskajās atšķirībās, kiberuzbrukumiem un citiem draudiem mūsu drošībai. Izglītības iestādēm jākļūst aktuālākām un jāpielāgo mācību saturs, lai tās spētu sagatavot spējīgus un zinošus drošības speciālistus, kas spēj cīnīties un rast risinājumus šiem jaunajiem draudiem un izaicinājumiem.

Vasaras skolas ietvaros uzsvars tiks likts uz divām aktuālām tēmām – drošību un ilgtspējīgu attīstību, sniedzot ieskatu tādās tēmās kā drošības teorija, individuālā un organizācijas drošība, globalizācija, stresa menedžments krīzes situācijās, komandas vadība, kiberdrošība, datu aizsardzība un citās tēmās.

Vasaras skolas ietvaros studentiem būs iespēja piedalīties lekcijās, praktiskajā nodarbībās, diskutēt ar nozares profesionāļiem un speciālistiem un doties studiju vizītēs. Tāpat šajā projektā varēs piedalīties pasniedzēji no četrām valstīm. Tā būs arī lieliska iespēja mācīties un darboties starptautiskā vidē ar studentiem no Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Vasaras skolas darba valoda un saturs būs angļu valodā, kas ne tikai akcentēs aktuālo drošības jomas terminoloģiju, bet arī uzlabos studentu leksiku un komunikācijas prasmes savā starpā.

Dalība vasaras skolā ir bez maksas, savukārt Turība segs studentu mācību un mācību vizīšu izmaksas, kā arī tiks piedāvāti dažādi brīvā laika pasākumi kopā ar ārvalstu studentiem, lai apvienotu aktuālu drošības un ilgtspējības jautājumu izpēti ar labi pavadītu laiku un patīkamām atmiņām.

Vasaras skola tiek organizēta ar NORDPLUS programmas finansiālu atbalstu. Projektā piedalās piecas augstskolas – Biznesa augstskola Turība, Kazimieras Simonavičius Universitāte (Lietuva), Tallinas Tehniskā Universitāte (Igaunija), Lapzemes lietišķo zinātņu universitāte (Somija) un Satakunta lietišķo zinātņu universitāte (Somija). Projekta numurs: NPHE-2022/10333.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!