Jaunumi

01.10.2023

Starptautiskā tūrisma fakultātes Valodu katedras docētāja viesojas Latvijas vēstniecībā Čehijā

2023.gada 20.septembrī Biznesa augstskolas Turība Valodu katedras docente Ieva Sproģe kopā ar Latvijas Radio 1 raidījuma “Kultūras rondo” vadītāju Ingvildu Strautmani apmeklēja Latvijas vēstniecību Čehijā un tikās ar Latvijas Republikas vēstnieci Čehijas Republikā V.E. Elitu Kuzmu.

Tikšanās laikā tika pārrunāti kultūras un izglītības jautājumi, tai skaitā sadarbība starp Čehijas un Latvijas augstskolām. Saistībā ar neseno vēstnieces tikšanos ar Hradeckrālovas (Hradec Králové) Universitātes vadību un šīs universitātes interesi paplašināt sadarbību ar Latvijas augstskolām, tika pārrunāta Biznesa augstskolas Turība iekļaušana Hradeckrālovas Universitātes iespējamo sadarbības partneru sarakstā Latvijas apmeklējumam sadarbības projektu apspriešanai valodu, izglītības un citās humanitāro un sociālo zinātņu jomās (piem., Erasmus+ projektos, u.c.).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!