Jaunumi

26.10.2023

Starptautiskā tūrisma fakultātes studentu mācību brauciens uz LVM tūrisma un atpūtas objektiem

Iedzīvinot starp Biznesa augstskolu ”Turība “ un AS “Latvijas valsts meži” (LVM) noslēgtā sadarbības memoranda idejas, Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalauru programmas 4 kursa abās valodās studējošie studenti devās mācību braucienā uz LVM tūrisma un atpūtas objektiem Kurzemē ar mērķi praksē iepazīt to daudzveidību, darbības modeļus un izaicinājumus. Studentiem šis ir tikai viens posms no veicamajiem uzdevumiem – ieteikumu izstrādes konkrēta uzņēmuma darbības pilnveidei studiju kursu “Tūrisma plānošana un vadība” un Lauku tūrisms” ietvaros.

Vērtējot mācību braucienu, studenti atzīmē, ka bija interesanti ne tikai apskatīt uzņēmumus, bet arī izrunāt to vadības izaicinājumus, kā arī dzirdēt kolēģu - ārvalstu studentu, vērtējumu Latvijas tūrisma piedāvājumam. Ārvalstu studentiem šī bija lieliska iespēja iepazīt piedāvājumu tūristiem lauku reģionos, īpaši koncentrējoties uz LVM darbību tūrisma jomā, kas daudziem bija pārsteigums.

Savukārt docētāja D. Vinklere vadītāja uzsver LVM darbinieku atsaucību un tūrisma operatora „Balticvision Riga” atbalstu pasākuma organizēšanā, kas ir kārtējais veiksmīgais piemērs Starptautiskā tūrisma fakultātes un tūrisma nozares sadarbībai.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!