Jaunumi

21.06.2021

Starptautiskā tūrisma fakultāte turpina sadarbību ar LA FONDATION POUR LA FORMATION HOTELIERE

Neskatoties uz starptautiskajai sadarbībai nelabvēlīgiem apstākļiem, turpinās Biznesa augstskolas Turība Starptautiskās tūrisma fakultātes kā partnerinstitūcijas ilggadējā sadarbība ar LA FONDATION POUR LA FORMATION HOTELIERE (Šveice), kas izveidota 1973. gadā ar mērķi atbalstīt izglītību tūrisma un viesmīlības nozarē Austrumeiropas un Centrāleiropas valstīs.

Šo gadu laikā Starptautiskā tūrisma fakultāte kopā ar LA FONDATION POUR LA FORMATION HOTELIERE atbalstu organizējusi vairākus seminārus Latvijas tūrisma nozares pārstāvjiem un tūrisma izglītotājiem, Starptautiskās tūrisma fakultātes docētāji, šīs sadarbības laikā, ar referātiem piedalījušies virknē starptautisku konferenču un ar publikācijām kopīgos izdevumos. Saņemts arī atbalsts studijām nozīmīgu datu bāžu un datorprogrammu iegādei un studentu mācību braucieniem. Jāmin arī, ka šī pavasara valsts pārbaudījumu komisijām, pateicoties fonda finansiālajām atbalstam, bija iespēja izmantot nesen iegādātos 5 portatīvos datorus, kuri Starptautiskās tūrisma fakultātei būs īpaši noderīgi mācību procesa sekmīgai norisei gan Covid – 19 izraisītajā situācijā, gan pēc tās.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!