Jaunumi

28.02.2022

#StandWithUkraine

Esam individuāli sazinājušies ar mūsu studentiem no Ukrainas, sniedzot emocionālo atbalstu un aicinot viņus jebkurā laikā ziņot par nepieciešamo palīdzību.

Taču šobrīd ikviens ir aicināts sniegt palīdzīgu roku Ukrainas iedzīvotājiem, to darot organizēti un koordinēti:

  • atbalstot ar savu naudas ziedojumu vietnē ziedot.lv - https://www.ziedot.lv/ukrainas-cilvekiem-4203 Aizsardzības ministrija sadarbojas ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv”, kas ir atvērusi ziedojumu kontu līdzekļu vākšanai Ukrainas iedzīvotājiem un koordinē saziedoto līdzekļu izmantošanu Ukrainas bruņotajiem spēkiem nepieciešamā atbalsta sniegšanai un kritisko vajadzību nodrošināšanai;
  • iesaistoties brīvprātīgo kustībā Gribu palīdzēt bēgļiem un aizpildot anketu, lai informētu par to, kādu palīdzību esat gatavi sniegt cilvēkiem no Ukrainas, kuri ierodas un vēl ieradīsies Latvijā, bēgot no kara darbības. Anketa - https://gribupalidzetbegliem.lv. Tāpat var sazināties, rakstot uz gribupalidzetbegliem@gmail.com.
  • plašāku informāciju par atbalsta koordinēšanu Ukrainas iedzīvotājiem meklē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests interneta vietnē vugd.gov.lv. VUGD sadarbojas ar biedrību “Viegli palīdzēt” humānās palīdzības kravu koordinēšanā, apmainoties ar informāciju un, ja nepieciešams, loģistikas nodrošinājumu izmantojot jau eksistējošas starptautiskās platformas.
  • Lai koordinētu palīdzības sniegšanu, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija lūdz izmantot vienoto platformu ukraiņu atbalstam www.ukraine-latvia.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!