Jaunumi

07.07.2023

SPINTeams augstskolu alianses partneri tiekas Rīgā un aicina studentus piedalīties biznesa ideju konkursā

5. un 6.jūnijā Turībā viesojās SPINTeams projekta partneri no 4 valstīm - Latvijas, Spānijas, Itālijas un Austrijas. Partneri plānoja dažādas aktivitātes, kas norisināsies šoruden un dos iespēju partneraugstskolu studentiem un citiem interesentiem aktīvi iesaistīties biznesa ideju konkursā, izglītojošos un informatīvos semināros un konferencē.


SPINTeams projekts apvieno augstskolas un tirdzniecības un rūpniecības kameras no 4 dažādām valstīm. Šīs partnerības mērķis ir uzlabot uzņēmējdarbības un biznesa prasmes jaunajiem un potenciālajiem uzņēmējiem no augstskolām, kā arī atbalstīt Start-up uzņēmumu attīstību.


Šī partnerība kopā strādājot jau divus gadus ir izstrādājusi dažādus noderīgus mācību materiālus jaunajiem uzņēmējiem un uzņēmējdarbības studentiem. Mājas lapā www.spinteams.eu jebkuram interesentam pieejams vebināru cikls par uzņēmējdarbības uzsākšanu, kur 8 video ierakstos iespējams apgūt tādas tēmas kā uzņēmējdarbības uzsākšana, marketings un inovācijas, juridiskie aspekti uzņēmējdarbībā, intelektuālā īpašuma tiesības, projektu finansējuma piesaiste, starptautiska biznesa veidošana.


Jau 2023.gada rudenī tiks publicēti vēl dažādi atbalsta materiāli - Rokasgrāmata "Uzņēmējdarbības atbalsta ekosistēmas veidošana augstskolās" un ceļvedis "Mentorings un savstarpējo mācīšanos metodes jauno uzņēmēju atbalstam".


Rudenī 5 komandas no katras augstskolas, tostarp arī no Biznesa augstskolas Turība, piedalīsies starptautiskā biznesa ideju konkursā, kur starptautiskai žūrijai prezentēs savus biznesa plānus un cīnīsies par balvu – dalību jauno uzņēmēju pasākumā Barselonā.


Šī projekta ietvaros savu biznesa ideju izstrādei studenti lieto Rebelbase, kas daļai Turības studentu jau ir pazīstama no dažādiem studiju kursiem. Rebelbase ir unikāla starptautiska biznesa plānu izstrādes platforma, kas palīdz izveidot strukturētu savas idejas biznesa plānu un vienlaicīgi piedāvā dažādus atbalsta un apmācību materiālus, kas palīdz izstrādes procesā. Rebelbase platformu nu jau otro gadu biznesa augstskolas Turība pasniedzēji izmanto savos studiju kursos, kur praktisko darbu ietvaros studenti tiek aicināti izstrādāt savus biznesa plānus.


Ja arī Tu vēlies izveidot savu biznesa plānu ar Rebelbase platformas palīdzību vai Tev ir kāda biznesa ideja, kurai esi gatavs izstrādāt biznesa plānu līdz šī gada rudenim un piedalīties starptautiskajā biznesa ideju konkursā, sazinies ar projekta koordinatori Biznesa augstskolas Turība lektori Ievu Bruksli: ieva.bruksle@turiba.lv


Biznesa augstskola Turība ir viens no 10 projekta partneriem. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma. Vairāk par projektu mājas lapā www.spinteams.eu

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!