Jaunumi

06.09.2022

Šoruden Turībā mācības uzsākuši 132 Erasmus+ studenti

Biznesa augstskolas Turība saimei rudens semestrī pievienojušies 132 ārvalstu studenti no 14 dažādām valstīm.

Šogad uz Turību devušies 132 studenti kuri izvēlējušies Latviju un Biznesa augstskolu Turība kā savu izglītības galamērķi apvienojot to ar neaizmirstamām atmiņām un bagātīgu pieredzes bagāžu.

Kādu brīdi par savām mājām Turību sauks studenti no Indijas, Itālijas, Francijas, Vācijas, Portugāles, Spānijas, Beļģijas, Kosovas, Kazahstānas, Nīderlandes, Turcijas, Čehijas, Uzbekistānas un Horvātijas.

Sagaidīšanas pasākumā jaunie studenti tika iepazīstināti ar studiju procesu, Turības Studējošo pašpārvaldes (SP) darbu, iesaistes iespējām un šajā semestrī gaidāmajiem pasākumiem. Ar uzrunu jaunpienācējus sveica Turības studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors Imants Bergs un Erasmus koordinators Yashwant Jaiswal.

Pasākuma noslēgumā jaunie apmaiņas studenti devās ekskursijā, iepazīstot mācību telpas un studentu pilsētiņu. Iejusties studiju vidē viņiem palīdz Turības Studējošo pašpārvaldes organizētie brīvprātīgie mentori.

ERASMUS+ programma ir Eiropā populārākā studentu mobilitātes programma, kas paredz studijas citu Eiropas Savienības valstu augstskolās. Mobilitātes programma tās dalībniekiem sniedz iespēju dažādot zināšanas savā nozarē, apmeklējot ārvalstu pasniedzēju lekcijas un seminārus, kā arī pilnveidot valodu prasmes.

Turība novēl veiksmi, patīkamas emocijas un pieredzes bagātu studiju semestri!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!