Jaunumi

25.05.2022

Šogad Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātē valsts pārbaudījumus aizstāv rekordliels studentu skaits

Maija izskaņā, kad vairumam mācību process ir jau noslēdzies, noslēdzošos soļus savai kvalifikācijas iegūšanai sper pēdējo kursu studenti, kuriem sākas valsts pārbaudījumu aizstāvēšana. Šogad Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātē ir rekordliels skaits studentu – 173 studenti, kuri aizstāvēs savus darbus un būs soli tuvāk savu karjeras sapņu piepildīšanai.

Augstskola ir īpaši gandarīta par to, ka ir sasniegts tik liels skaits studentu, kuri vēlas turpināt savu karjeru ar biznesa ievirzi. Turības uzsvars uz uzņēmējdarbību un biznesu kopumā ir pamats studentiem veidot savus uzņēmumus un nodarboties ar uzņēmējdarbību Latvijā un ārvalstīs, kā arī pieredze no pasniedzējiem, kuri paši ir lielu uzņēmumu vadītāji, ļoti noder veidojot savu karjeras ceļu. Pasniedzēji studiju procesā sniedz padomus, ka pareizi un konsekventi vadīt uzņēmumu un nodrošināt tā efektīvu darbību, kā arī stāsta pieredzes stāstus, ko un kā nevajadzētu darīt, ņemot vērā pasaulē notiekošo un savas karjeras laikā pieredzēto.

Vienlaicīgi ar lielo uzņēmējdarbības vadības studentu skaitu augstskolai šis ir vēl īpašs gads, jo šogad pēc sava kvalifikācijas diploma soļos pirmie absolventi no trim programmām - Biznesa loģistikas vadības, Starptautiskās finanšu vadības un Informācijas tehnoloģijas, tādējādi rādot priekšzīmi citiem studentiem un būs augsti kvalificēts darbaspēks biznesa aprindās.

Biznesa loģistikas vadības un Starptautiskās finanšu vadības programmas ir izstrādātas, lai absolvents būtu kompetents biznesa un finanšu tirgus niansēs un spētu rast risinājumu kā arī vajadzības gadījumā novērst radušās problēmas ar šo nozaru mūžīgi mainīgo tempu globālā un lokālā skalā.

Savukārt IT programma, darba tirgū kļūst aizvien pieprasītāka, tādēļ Biznesa augstskolā Turība sniedz iespēju iegūt programmēšanas inženiera kvalifikāciju un iziet praksi starptautiskos IKT nozares uzņēmumos.

Augstskola pilnveido un papildina savas studiju programmas un studiju kursus, lai pielāgotos mūsdienu biznesa videi un radītu augsti kvalificētus, zinošus un pieredzējušus profesionāļus. Tāpat kvalifikācijas un zināšanu pilnveidei aicina uz vieslekcijām aroda profesionāļus un spilgtas personības, lai veicinātu indivīda pilnveidošanos arī pēc augstskolas beigšanas.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!