Jaunumi

12.12.2022

Šogad Turības Talsu filiāli absolvē 28 absolventi

Decembris ir svētku gaidīšanas un dāvanu saņemšanas laiks, bet Biznesa augstskolas Turība mācībspēkiem un absolventiem šis mēnesis ir arī ilgi gaidītais Ziemas izlaiduma laiks. Šogad, 10. decembrī, Turību absolvēja 257 absolventi, no kuriem 28 savu izglītību ieguva tieši Turības Talsu filiālē. Šis izlaidums bija īpaši nozīmīgs, jo augstskolu absolvēja nu jau 17 000. absolvents.

Turības Talsu filiālē koledžas līmeņa izglītību ieguva 28 jaunie speciālisti trīs programmās: programmu “Finanses un grāmatvedība” absolvēja 14 speciālisti, “Tiesību zinātne” – 9 speciālisti un “Mārketings un tirdzniecība” – 5 speciālisti.

“Ir liels prieks, lepnums un gandarījums par padarīto, nākotnes plāni un nodomi saviļņo. Šie svētki ir mirklis, kurā absolvents, lepnumam un gandarījumam mijoties, apstājas un padomā par to, kāds ceļa posms jau veikts un par to, cik daudz iespēju vēl ir priekšā. Filiāles 21. darbības gadā absolventu skaits jau pārsniedz sešus simtus. Katrs cilvēks, kas bijis mūsu dzīvē vienmēr atstāj savu nospiedumu. Sadarbojoties un sastrādājoties, mēs bagātinām viens otru.

Liels paldies absolventiem par to, ka ceļā uz savu profesionālo izaugsmi, izvēlējāties tieši Talsu filiāli. Paldies pasniedzējiem par paveikto, jo tieši viņu darba rezultātā varam lepoties ar tik daudz jaunajiem profesionāļiem. Novēlu nekad neapstāties pie sasniegtā, noslēdzot kādu savas dzīves posmu, bet droši ar skatu nākotnē iezīmēt jauno!,” uzsver Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga.
Biznesa augstskolas Turība 2022. gada Ziemas izlaiduma ceremonijā augstākās izglītību apliecinošo diplomu kopumā ieguva 257 jaunie profesionāļi, kuri pievienojās plašajai Turības absolventu saimei.

Šis izlaidums bija īpašs, jo augstskolu absolvēja tās 17000. absolvents, un šoreiz šis laimīgais diploma izsniegšanas kārtas numurs bija iekritis Uzņēmējdarbības vadības fakultātes maģistrantūras absolventam Gintam Holstam, kurš jau pirms tam bakalauru grādu ieguva Turībā un plāno turpināt šeit studēt arī doktorantūrā.

Ziemas izlaidumā Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultāti kopumā absolvēja 167 speciālisti, Juridisko fakultāti - 74 speciālisti un Starptautisko tūrisma fakultāti – 16.

Ierasti Ziemas izlaidumā vislielākais absolventu skaits ir tieši īsā cikla studiju programmās. Arī šogad šīs programmas kopumā absolvēs 137 speciālisti šādās programmās - “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība”, “Organizācijas drošība” un “Tiesību zinātne”.
Bakalaura diplomu ieguva 67 studenti šādās studiju programmās – “Uzņēmējdarbības vadība”, “Mārketings un tirdzniecības vadība”, “Starptautiskās komunikācijas vadība”, “Starptautiskā finanšu vadība”, “Biznesa loģistikas vadība”, “Organizācijas drošība”, “Tiesību zinātne”, “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”.

Savukārt maģistra grādu ieguva 49 Turības absolventi šādās studiju programmās “Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā”, “Uzņēmējdarbības vadība”(MBA), “Publiskā pārvalde”, „Tiesību zinātne” un “Tūrisma stratēģiskā vadība”.
Ziemas izlaidums bija īpašs svētku mirklis, atzīmējot sasniegumus, četriem Turības doktorantūras absolventiem Uzņēmējdarbības vadībā un Tiesību zinātnē.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!