Jaunumi

21.01.2020

Skolēnus aicina pieteikties Ēnu dienai Turībā

Skolēni aicināti pieteikties „Ēnu dienas” pasākumam, kas 12. februārī norisināsies arī Biznesa augstskola Turība. Pieteikšanās jau ir sākusies un ilgst līdz februārim. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nekavējies un izmanto iespēju jau tagad!

Ēnu dienas ietvaros Tev būs iespēja iepazīt dažādu profesiju pārstāvju ikdienas pienākumus Biznesa augstskolā Turība, kā piemēram: pasniedzēja, sabiedrisko attiecību speciālista, attīstības direktora (Reklāmas vadītājs), Juridiskās fakultātes dekāna, Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāna, kā arī Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāna profesijas ikdienas specifiku. Ikvienam ēnotājam tiks sniegta iespēja izmēģināt spēkus sev interesējošajā profesijā, veicot arī dažādus uzdevumus.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj karjeras jautājumus izglītības procesā, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Turība vēlas, lai Latvijā augtu izglītoti un uzņēmīgi jaunieši, tāpēc Ēnu dienas ietvaros vēlamies iepazīstināt ar vairāku interesantu profesiju ikdienas pienākumiem un aktualitātēm.

Nekavējies un piesakies, mēs tevi gaidīsim!

Pieteikties vari šeit!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!