Jaunumi

15.06.2022

Satiec Turību visā Latvijā

Vasaras periods mums visiem asociējas ar sauli, labi pavadītu laiku ar draugiem, un jauniešiem, protams, ar brīvlaiku no mācībām. Vasaras laiks ir arī lielo lēmumu laiks absolventiem, kuriem jāizvēlas ko tie tālāk vēlas studēt un ar ko vēlas saistīt savas turpmākās karjeras gaitas. Biznesa augstskola Turība izveidojusi ceļojošo busiņu, kas apceļos dažādas pilsētas visā Latvijā, lai iepazīstinātu ar augstskolas piedāvātajām studiju programmām.

Apceļojot Latviju, interesenti varēs iegūt augstskolas informatīvos materiālus par pieteikšanos studijām, dažādām programmām un studiju izmaksām.
Ceļojošais busiņš īpašu vērību akcentēs studiju iespējas Turības filiālēs Cēsīs, Liepājā un Talsos. Filiālēs var studēt par izdevīgāku - samazinātu studiju maksu, ja līgums par studijām tiks noslēgts līdz 2022.gada 3. septembrim.
Atgādinām, ka Uzņemšanas nedēļā, no 1. līdz 8. jūlijam, Turība piedāvā īpašo atlaidi 50% apmērā pirmā studiju gada otrajam semestrim, noslēdzot šajā laikā studiju līgumu. Satiec Turības ceļojošo busiņu kādā no Latvijas pilsētām un sāc septembri Turībā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!