Jaunumi

08.07.2022

Satiec Turību Cēsu pilsētas svētkos

Šogad, 16. jūlijā, Cēsu pilsētas svētku ietvaros svētku apmeklētāji varēs satikt arī Biznesa augstskolu Turība, kuras stendā ikvienam interesentam būs iespēja saņemt informāciju par augstskolas piedāvātajām studiju programmām, prakses iespējām, studiju procesu, pieteikšanos, studiju maksas atlaidēm un citu noderīgu informāciju par augstskolu no Turības pārstāvjiem.

Tāpat Turības stendā varēs satikt kādu no augstskolas pasniedzējiem un studentiem, detalizētāk iepazīties ar studiju programmām Rīga un Cēsīs, studiju priekšmetiem un uzdot jautājumus par mācību procesu.

Biznesa augstskolu Turība varēs satikt svētku pasākuma laikā, no plkst. 10.00-17.00, pretī Izstāžu namam. Savukārt pēcpusdienā aicinām visus pie lielās skatuves, lai piedalītos erudīcijas spēlē TURĪBAS VIP un laimētu noderīgas balvas no Biznesa augstskolas Turība. Izbaudi svētkus un izmanto iespēju iepazīties ar augstskolas piedāvājumu!

Biznesa augstskolai Turība ir kopumā trīs filiāles reģionos, un viena no tām atrodas Cēsīs. Filiālēs ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.

Šogad filiālēm aprit 20 gadi. Un šajā laikā Turību reģionos absolvējuši kopumā vairāk kā 2500 studentu, kuri izvēlējušies iegūt kvalitatīvu izglītību reģionos un izmantojuši filiāļu priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām, kā arī studēt finansiāli izdevīgāk - par samazinātu studiju maksu.

Arī šogad filiālēs var studēt par samazinātu studiju maksu - 870 eiro gadā, ja noslēgsi studiju līgumu līdz 2022. gada 3. septembrim. Atlaide tiek piemērota visam studiju periodam.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!