Jaunumi

23.08.2021

Saņemta akreditācija ar augstu novērtējumu

Šobrīd vissvarīgākais uzdevums ir savlaicīgi izdarīt tekošos darbus, neraugoties uz ārpasaulē notiekošajiem izaicinājumiem. Lai arī turpmākos gadus pieprasīta izglītība tiktu nodrošināta tāda pašā vai labākā līmenī, kā līdz šim, augstskolām būtiski ir iegūt kārtējo akreditāciju.

Izņēmums nav arī Biznesa augstskola Turība, kura nupat ir saņēmusi akreditāciju ar augstu novērtējumu studiju virzienā: Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība līdz 2027.gada 5. augustam.

Tas vēlreiz apliecina, ka Turības līmenis ir konkurētspējīgs ne tikai lokāli, bet arī starptautiskā mērogā. Saņemtais augstais novērtējums mācībām latviešu un angļu valodā jaunajiem studentiem sniedz iespēju būt drošiem par ieguldījumu savā profesionālajā izaugsmē.

Augstos vērtējumus labi un izcili ir ieguvušas visas studiju programmas: biznesa loģistikas vadība, starptautiskā finanšu vadība, uzņēmējdarbības vadība, biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā, publiskā pārvalde, uzņēmējdarbības vadība un vadībzinātne.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!