Jaunumi

07.01.2020

Sākas ESF projekta realizācijas otrais gads

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu “Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019), lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

2020. gada janvārī iesākas projekta realizācijas otrais gads. Projekta ietvaros pirmajā pusgadā notiks gan angļu valodas, gan specializētie kursi augstskolas mācībspēkiem, kā arī pasniedzēju stažēšanās nozaru uzņēmumos, bet studentiem būs iespēja apmeklēt lekcijas pie diviem ārvalstu pasniedzējiem. Papildus jau esošajiem pieciem doktorantiem, atbalstu nodarbinātībai augstskolā sāks saņemt vēl pieci.

Projekta kopējais finansējums plānots 556754,18 EUR, no kura 473241,05 EUR ir ESF finansējums un 83513,13 EUR ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!