Jaunumi

05.07.2020

“Reģioni iedvesmo” – klātienē un tiešsaistē rakstniece un zaļā dzīvesveida aktīviste Zane Nuts

Lai atgādinātu, ka katra valsts būs tik spēcīga, cik spēcīgi būs tās reģioni, Biznesa augstskola Turība īsteno projektu “Reģioni iedvesmo”. Tā ietvaros sadarbībā ar augstskolas filiālēm notiek iedvesmojošu cilvēku vieslekcijas no vairākiem Latvijas reģioniem. 21. jūlijā plkst. 18.00 Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle aicina uz rakstnieces un zaļā dzīvesveida aktīvistes Zanes Nuts vieslekciju "Videi draudzīga dzīvesveida labvēlīgā ietekme". Vieslekcija notiks Cēsu novada Jauniešu mājā (Rīgas iela 23), to būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Lekcijas laikā lektore dalīsies ar personīgo pieredzi, kā pievēršanās šobrīd populārajām kustībām - zero waste, minimālisms, vegānisms un off-the-grid maina dzīvi un domāšanu. Radot pamatu un augsni pilnīgi citādākai domāšanai, Zane Nuts ieguva savu sapņu darbu, mājvietu, kādu allaž bija vēlējusies, un brīvību no prāta rāmjiem.

Zane Nuts ir jauna latviešu dāmu romānu rakstniece, kura pameta savu juristes karjeru, lai sekotu savam sapnim - rakstīšanai. Šogad viņa ir izdevusi savu pirmo romānu "Es izgludināju viņa kreklus", kam rudenī sekos jau otrs romāns - "Zosāda". Papildus grāmatu rakstīšanai Zane ir īstenojusi arī sociālo projektu "Putnu Būris", kura mērķis ir caur cilvēku pieredžu apkopošanu mainīt sabiedrībā valdošos stereotipus par atkarībām, kā arī veicināt atklātību latviešu sabiedrībā.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas.

Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!