Jaunumi

22.02.2023

Projekts “Turības pasts” silda sirdis augstskolā

Pirmdien, 20. februārī, oficiāli noslēdzās projekts “Turības pasts”, kura ietvaros ikvienam Biznesa augstskolas “Turība” piederīgajam bija iespēja nosūtīt vēstuli saviem kursabiedriem, docētājiem, augstskolas absolventiem un darbiniekiem. Šāda veida pasākums augstskolā noritēja pirmo reizi.

Valentīndienas nedēļas ietvaros no 13. līdz 19. februārim “Turības” mācībspēki un studenti varēja doties uz augstskolu, kur bija novietota speciāli sagatavota pastkaste. Norādot uz aploksnes adresātu, ikvienam interesentam bija iespēja nosūtīt vēstuli tuvam cilvēkam, lai pateiktos par atbalstu, izpaustu emocijas vai uzrakstītu jaukus vārdus.

“Man bija liels prieks un pārsteigums saņemt man adresētu vēstulīti,” stāsta viena no “Turības pasta” vēstuļu saņēmējām, “Turības” studente Nora Raude. “Tur tika pateiktas tik daudz jaukas lietas par mani, un, kad tas tiek uzrakstīts ar roku uz papīra, tas liekas vēl īpašāk. Domāju, ko šādu vajadzētu organizēt biežāk, jo ir iespēja pateikt sev mīļiem cilvēkiem to, ko esi gribējis pateikt jau agrāk.”

Komunikācijas projektu veidoja 3. kursa sabiedrisko attiecību studente Ineta Šķēle. Projekta aktualitāti pamato ne tik vien Valentīndienas romantiskā gaisotne, bet arī ilgais laiks, kas iepriekš tika pavadīts šķirti, katram savās mājās. Tādējādi projekta mērķis bija vairot sirdsprieku Biznesa augstskolā “Turība”, ļaujot tās piederīgajiem satuvināties un pateikt vārdus, kurus jau sen ir bijusi vēlme atklāt. Galu galā pasākums “Turības pasts” iepriecināja pārdesmit dalībniekus un viņu rakstīto vēstuļu saņēmējus.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!