Jaunumi

07.12.2021

Projektā plānotas izmaiņas

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt ESF projektu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās”, lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Covid-19 pandēmija ir izraisījusi smagas sekas un turpina ietekmēt izglītības nozari gan pasaulē, gan Latvijā. Arī Biznesa augstskolā Turība pēdējā pusotra gada laikā ir ievērojami samazinājies ārzemju studentu skaits, kā arī pieaugošās darba slodzes un risku dēļ – palielinājusies vēlētā akadēmiskā personāla mainība. Pēc konsultatīvā procesa ar projekta vadošo iestādi Izglītības un zinātnes ministriju, projektā nolemts veikt virkni grozījumu – pagarināt projekta ilgumu par 6 mēnešiem, samazināt ārvalstu pasniedzēju un stažēšanās pasākumos iesaistītā vēlētā akadēmiskā personāla skaitu. Savukārt, lai nodrošinātu nacionālo rezultātu sasniegšanu, tiek plānota vēlētā akadēmiskā personāla skaita palielināšana. Attiecīgi 2022. gadā, pēc projekta grozījumu saskaņošanas janvārī, plānots atsākt vēlētā akadēmiskā personāla angļu valodas mācības un specializētās apmācības.

Projekta kopējais finansējums šobrīd ir EUR 55 6754,18 eiro, no kura EUR 473 241,05 ir ESF finansējums un EUR 83 513,13 ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!