Jaunumi

14.03.2022

Profesionālās pilnveides mācībās – iespēja uzlabot angļu valodu un apgūt jaunas prasmes un iemaņas

Kopš 2019.gada sākuma Turība ievieš Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu, kura ietvaros tiek stiprināta akadēmiskā personāla kapacitāte. Covid-19 pandēmija apstākļu ietekmē projekts tik pagarināts vēl uz 6 mēnešiem – līd 2022.gada augustam.

No marta projekta ietvaros uzsākās intensīvs apmācību process – 30 pasniedzēji apgūst angļu valodu un sākušās arī vairākas specializētās mācības, kurās pasniedzēji uzlabo savas digitālās prasmes un spēju strādāt ar studentiem no dažādām paaudzēm.

Jau 4.martā notiks Latvijas Universitātes profesors un Latvijā atzītas paaudžu pētnieces Zandas Rubenes mācību kursa pirmā daļa par paaudzēm un to ā strādāt ar Z paaudzi. Paaudžu atšķirības ir ļoti aktuāla tēma, īpaši tad, kad augstskolās uzsāk mācības tā saucamā Z paaudze, kas ir atšķirīga savās vajadzībās un prasībās. Un izprotot paaudžu atšķirības un vajadzības augstskola kopumā un pasniedzēji varēs veidot piemērotāku mācību saturu un atrast veiksmīgākas pieejas studentiem. Šādas mācības turpināsies martā un aprīlī, savukārt angļu valodu pasniedzēji intensīvi uzlabos līd par Jūnijam.

Aktivitātes norisinās ESF projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Projekta kopējais finansējums ir 419910.55 eiro, no kura 356 923.97 eiro ir ESF finansējums un 62 986.58 eiro ir valsts budžeta finansējums.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!