Jaunumi

07.05.2021

Prezentēta grāmata "Mediju un komunikācijas zinātne"

7. maijā tiešsaistē prezentēta profesora Klausa Beksa un līdzautora Biznesa augstskolas Turība profesora Aināra Dimanta grāmata “Mediju un komunikācijas zinātne". Grāmatas prezentācijā piedalījās grāmatas oriģinālizdevuma autors profesors Klauss Beks (Vācija), kurš dalījās savā pieredzē un stāstīja par šī brīža nozares izaicinājumiem. Prezentācijā piedalījās arī Gētes institūta direktors Latvijā Ārents Reskenss un grāmatas tulkotājs un līdzautors profesors Ainārs Dimants, kā arī citi nozares pārstāvji no Latvijas.

Grāmata ir radusies pēc lekciju pieredzes vairāku gadu garumā un ir vērsta ne tikai uz komunikācijas nozares studiju iesācējiem, bet arī uz skolēniem, kuri apsver domu to studēt, kā arī socioloģijas, psiholoģijas, politikas, ekonomikas, mediju un kino zinātņu, pedagoģijas un citu radniecīgo disciplīnu studentiem.

Grāmatas prezentācija norisinājās 2021. gada 7. maijā plkst. 12.00 Biznesa augstskolas Turība izdevniecības Facebook lapā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!