Jaunumi

13.05.2020

Pieteikšanās praksei ERASMUS+ programmā līdz 15. maijam

Konkurss tiek izsludināts uz 51 prakses stipendiju 2019./2020. studiju gada 2. semestrī.

Konkursā drīkst piedalīties 1. līmeņa studiju programmu 1. un 2. studiju gada studenti, bakalaura studiju programmu 1., 2., 3. un 4. studiju gadu studenti, un maģistra studiju programmu 1. un 2. studiju gada studenti, kuriem:

  • iepriekšējā dalība LLP/ERASMUS un ERASMUS+ programmās iepriekšējos gados nepārsniedz 10 mēnešus;
  • nav studiju parādu par iepriekšējo studiju periodu;
  • nav nenokārtotu finansiālu saistību ar augstskolu;
  • jau ir zināma nākamā prakses vieta un prakses termiņš, kas nav īsāks par diviem mēnešiem, un kas ir pieteikta BATIS sistēmā un apstiprināta fakultātē.
  • prakses sākuma termiņš ir no 2020. gada 1. aprīļa līdz 2020. gada 31. augustam.

Konkursa vērtēšanas kritēriji:

  • studenta vidējā atzīme par iepriekšējo studiju periodu (maģistra studiju programmu studentiem tiek vērtēta bakalaura studiju programmas vidējā atzīme).

Konkursam var pieteikties līdz 2020. gada 15. maijam. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2020. gada 18. maijā augstskolas mājaslapā www.turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!