Jaunumi

09.08.2022

Piesakies studijām Turības filiālēs par izdevīgāku studiju maksu

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, nav obligāti jādodas uz Rīgu – to iespējams izdarīt kādā no trim Biznesa augstskolas Turība filiālēm – Cēsīs, Liepājā un Talsos.

Filiālēs ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”. Izvēloties studēt kādā no Turības filiālēm Cēsīs, Liepājā un Talsos, varēsi studēt par izdevīgāku - samazinātu studiju maksu – tikai 435 eiro semestrī (atlaide ir piemērota visam studiju periodam), ja līgums par studijām tiks noslēgts līdz 2022. gada 3.septembrim.

Studentiem ir ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās. Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju. Iespējai iegūt augstāko izglītību reģionos arī nākotnē būs būtiska nozīme darbaspēka un cilvēkresursu piesaistes nodrošināšanai, kā arī reģiona attīstībai kopumā.

“Izglītības pieejamība reģionos veicina arī reģiona ekonomisko aktivitāti. Daudzi apvieno studiju apmeklējumu ar citām interesēm un aktivitātēm pilsētā, tādējādi radot ieguvumus arī pašai pilsētai. Cilvēki ir dažādi, un katram ir savs ceļš ejams līdz augstākās izglītības diplomam. Ir jaunieši, kas ilgojas studēt galvaspilsētā vai ārvalstīs, bet ir tādi studēt gribētāji, kas nevēlas burzmu, ar mazpazīstamiem cilvēkiem dalīt savu ikdienas dzīves telpu kopmītnēs vai īrētā dzīvoklī. Tā vietā viņi labprātāk izvēlas turpināt dzīvot pie vecākiem, atrast darbu un studēt tuvu mājām. Iespējams, ka šo izvēli mudina finansiāls izdevīgums,” uzsver Turības Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica.

Turības reģionālajām filiālēm šogad aprit 20 gadi un šajos 20 gados Turību reģionos absolvējuši kopumā vairāk kā 2500 studentu, kuri izvēlējušies iegūt kvalitatīvu izglītību reģionos un izmantojuši filiāļu priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām, kā arī studēt finansiāli izdevīgāk - par samazinātu studiju maksu.

Par dokumentu iesniegšanu un citu noderīgu informāciju aicinām sazināties ar filiāles vadītājām:

Cēsu filiāles vadītāja: Gita Janševica, zvanot pa tālruni: 62402699 vai 29333810, vai rakstot uz e-pastu: cesis@turiba.lv

Liepājas filiāles vadītāja: Agnese Getaute-Zariņa, zvanot pa tālruni: 63423570 vai rakstot uz e-pastu: liepaja@turiba.lv

• Talsu filiāles vadītāja: Inga Karlberga, zvanot pa tālruni: 63222605 vai rakstot uz e-pastu: talsi@turiba.lv.

Plašāku informāciju par uzņemšanu un studiju programmām meklē augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā – filiāles.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!