Jaunumi

25.01.2021

Piesakies studijām starptautiskās komunikācijas vadībā un veido karjeru bez robežām

Līdz 1. februārim vari pagūt pieteikties studijām profesionālā bakalaura programmā “Starptautiskās komunikācijas vadība” un kļūt par starptautiskās komunikācijas ekspertu! Studijas notiek angļu valodā, kas nozīmē vērtīgus un starptautiskus kontaktus jau studiju laikā, kā arī iespēju uzlabot valodu prasmes.

Bakalaura studiju programma “Starptautiskās komunikācijas vadība” piedāvā iespēju apgūt komunikācijas vadīšanu starptautiskā vidē. Programmas ietvaros apgūsi, kā plānot, organizēt un vadīt organizācijas starptautisko komunikāciju, analizēt informāciju, mērķauditorijas un informācijas kanālus, veidot un plānot organizācijas starptautisko komunikācijas vadību, nodrošinot uzticēšanos zīmola vērtībām, analizēt starptautiskās komunikācijas riskus, prognozēt iespējamās krīzes un iesaistīties krīžu vadībā, prognozēt un novērst organizācijas konfliktus starptautiskā vidē, sekmēt sabiedrības atbalstu organizācijas darbībai starptautiskā vidē. Šī ir arī lieliska iespēja, lai uzlabotu un pilnveidotu savas svešvalodu zināšanas.

Programmas ietvaros iespējams apgūt visus starptautiskajai komunikācijai nepieciešamos studiju kursus, tostarp: starptautisku projektu vadību, integrēto mārketinga komunikāciju, valsts pārvaldības principus, etiķeti un protokolu, krīžu komunikāciju, starptautiskās tiesības, publiskās uzstāšanās prasmes un vēl citus, kas noderēs gan profesionālajā, gan personīgajā darbībā. Studējot starptautiskās komunikācijas vadību, vari izvēlēties arī kursus, kas attiecas uz sporta projektiem vai alternatīvā mārketinga projektiem.

Studiju programmu vada Jana Bunkus – komunikācijas eksperte, kura vairāk nekā desmit gadus strādājusi pašvaldībā par sabiedrisko attiecību speciālisti, piecus gadus vadījusi Komunikācijas nodaļu Latvijas Pašvaldību savienībā, kuras paspārnē darbojas arī Latvijas pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistu cunfte. Jana Bunkus ir Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem locekle, bijusi arī šīs organizācijas valdes locekle.

Uzzini vairāk

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!