Jaunumi

21.09.2020

Piesakies programmai “Mentorklase” un attīsti savu biznesu

Turības Biznesa inkubators aicina studējošos, absolventus, kā arī citus interesentus realizēt savas idejas un uzsākt vai attīstīt savu biznesu, iesaistoties programmā “Mentorklase”!

Ja esi nopietni domājis par sava biznesa uzsākšanu, taču baidies spert pirmo soli, tad “Mentorklase” ir paredzēta tieši tev. Kā atrast savu mērķauditoriju? Kādu uzņēmējdarbības formu labāk izvēlēties? Kā plānot savu laiku? Kur meklēt pirmos klientus? Kā atlasīt un pieņemt darbā darbinieku? Ja šie jautājumi nodarbina tavu prātu, un ir šķērslis sava biznesa uzsākšanai – programma “Mentorklase” palīdzēs rast atbildes un uzsākt savu uzņēmējdarbību.

Programma tiek organizēta jau ceturto gadu. Kā stāsta iepriekšējo gadu dalībnieki un programmas absolventi, viens no vērtīgākajiem ieguvumiem no dalības ir biznesa kontakti un tīklošanās iespējas. Tāpat arī pieredzējuša mentora atbalsts ir neatsverams, lai sekmētu biznesa idejas virzību tirgū un pārbaudītu tās dzīvotspēju.

Programmā “Mentorklase” pieteikties aicināti arī tie, kuriem jau ir bizness, taču meklē profesionāla un pieredzējuša mentora palīdzību specifiskos jautājumos, lai spētu savu biznesu attīstīt, uzlabot vai paplašināt.

Uzzini vairāk par Mentorklasi šeit.

Piesakies Mentorklasei šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!