Jaunumi

03.04.2023

Piesakies par “Iesoļo Turībā 23” galveno organizatoru

Jaunais mācību gads tuvojās straujiem soļiem - laiks pietiekties par “Iesoļo Turībā 23” galveno organizatoru. Studējošo pašpārvaldes rīkotais integrācijas pasākums “Iesoļo Turībā” ir kļuvis par augstskolas tradīciju, tādēļ Studējošo pašpārvalde aicina ikvienu augstskolas studentu pieteikties par šī gada pasākuma galveno organizatoru.

Pasākuma laikā topošajiem Biznesa augstskola Turība studentiem būs iespēja klausīties iedvesmojošas lekcijas, piedalīties dažādās aktivitātēs, iepazīt topošos studiju biedrus, kārtīgi atpūsties pirms jaunā mācību gada, kā arī izkāpt no komforta zonas!

Integrācijas pasākuma galvenajam organizatoram būs iespēja veidot savu komandu, kas palīdzēs realizēt šo nozīmīgo pasākumu, ņemot vērā citu organizatoru pieredzi. Tā ir lieliska iespēja iegūt vērtīgu pieredzi pasākuma organizēšanā, iegūt jaunus draugus un dažādas noderīgas prasmes, labi pavadot laiku pozitīvu cilvēku kompānijā.

Lai pieteiktos par galveno organizatoru integrācijas seminārā, aicinām iesūtīt motivācijas vēstuli un CV uz turibasp@gmail.com līdz 9. aprīļa, plkst. 23:59.
Vēlēšanas par galveno organizatoru norisināsies 11. aprīlī Padomes sēdē.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!