Jaunumi

23.11.2021

Piesakies apmācībām un dalībai biznesa ideju platformā "Rebelbase"

Tev ir kāda biznesa ideja? Jau kādu laiku sapņo par to, ka varētu attīstīt kādu labu ideju un pārvērst to veiksmīgā biznesā? Nezini ar ko sākt? Nekādi nevari atrast laiku, lai sāktu strādāt pie sava biznesa plāna? Tad iesaistīšanās RebelBase platformā ir tieši tas, kas Tev nepieciešams!

Šobrīd Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar trīs augstskolām no Austrijas, Itālijas un Spānijas uzsāk kopīgu projektu, kura ietvaros vairāku mēnešu garumā ikvienam Turības studentam būs iespēja izmēģināt savus spēkus biznesa ideju veidošanā.

KĀ NOTIKS TAVA DALĪBA PROJEKTĀ?

1. APMĀCĪBAS:

Tev būs iespēja piedalīties 8 mācību vebināros par uzņēmējdarbības uzsākšanu un noslēgumā saņemsi sertifikātu. No šī gada novembra līdz nākamā gada jūnijam, katru mēnesi Tev tiks dota iespēja noskatīties apmēram 2 stundas garu vebināru, ko būs sagatavojuši dažādi starptautiski lektori. Katru mēnesi cita tēma – sākot ar to kādas kompetences un prasmes ir nepieciešams attīstīt jaunajam uzņēmējam un kā sākt veidot savu biznesa ideju līdz pat inovācijām mārketingā, pieejamajiem finanšu instrumentiem un fondiem un zināšanām, kā attīstīt savu biznesu starptautiskā vidē. Noskaties mācību video, gūsti jaunas zināšanas, atbildi uz pārbaudes jautājum un noslēgumā saņem sertifikātu. Semināru tēmas pieejamas ŠEIT.

2. SAVAS BIZNESA IDEJAS VEDOŠANA:

Tu tiksi uzaicināts pievienoties RebelBase platformai, kas ir starptautiska biznesa ideju veidošanas platforma, kurā piedalās desmitiem augstskolu un tūkstošiem studentu no visas pasaules. Šī platforma ir kā konstruktors, kurā tu vari pats vai kopā ar savu grupu veidot un soli pa solim izstrādāt savu biznesa plānu. Platformā ir integrēti daudz dažādi mācību materiāli, darba lapas un citi atbalsta rīki, lai Tu varētu mācīties un vienlaicīgi strādāt pie sava biznesa plāna. Tu varēsi arī nopublicēt publiski pieejamu aprakstu par savu biznesa ideju, lai platformā dažādi pasniedzēji, mentori un investori par iepazīties ar tavu ideju un, iespējams, piedāvāt Tev savu palīdzību vai atbalstu. Platforma darbojas arī kā vietne, kur visu dalībaugstskolu studenti un mentori savā starpā apmainās idejām, uzdod viens otram jautājumus, diskutē, meklē un sniedz palīdzību biznesa idejas iedzīvināšanai un attīstībai.

IEGUVUMI NO DALĪBAS:

  • Nākamā gada pavasarī Biznesa augstskola Turība šajā platformā rīkos biznesa ideju konkursu un, iespējams, tieši Tava ideja tiks izvēlēta kā labākā.
  • Veidojot savu biznesa ideju Tev būs iespēja lūgt padomu un saņemt konsultācijas no pieredzējušiem Turības pasniedzējiem un mentoriem, kas sniedz atbalstu RebelBase bāzē: Ieva Bruksle, Zane Driņķe, Kaspars Bernāns, Solvita Belova, Kristina Nesterova un citi mentori.
  • Visu pavasara semestri platformā norisināsies dažādi starptautiski pasākumi un konkursi. Ja Tava biznesa ideja būs šajā bāzē, Tu varēsi piedalīties pasākumos, tīklot ar citu valstu studentiem un mentoriem, uzdot jautājumus un meklēt kopīgas sadarbības iespējas.
  • Pavasara semestrī Rebelbase platformā savi biznesa plāni būs jāveido arī atsevišķu Turības studiju kursu ietvaros. Apsteidz laiku un sāc izstrādāt savu ideju jau šobrīd!

DARBA VALODA: angļu. Vebināri norisināsies angļu valodā un arī Rebelbase platformā biznesa plāns ir jāveido angļu valodā.

KĀ PIETEIKTIES?

1. Reģistrējies dalībai šeit: https://forms.office.com/r/k1dfwVhRJH
2. Pēc reģistrācijas Tu saņemsi no administratora ielūgumu reģistrēties RebelBase platformā un uzreiz varēsi patstāvīgi uzsākt platformas izpēti, mācību materiālu apguvi un sava biznesa plāna veidošanu.
3. Jau novembra beigās Tu saņemsi saiti uz pirmo vebināru, kuru varēsi noklausīties sev ērtā laikā.
4. Janvārī Turības mentori organizēs tiešsaistes pasākumu, lai izskaidrotu kā darbojas platforma, atbildētu uz Taviem jautājumiem gan par tehniskām niansēm, gan sniegtu Tev konsultācijas biznesa plāna izstrādē. Saņemsi uzaicinājumu savā e-pastā un RebelBase platformā.

Nepalaid garām iespēju piedalīties šajā starptautiskajā sadarbības tīklā!

Ja rodas jautājumi, sazinies ar projekta vadītāju:

Kristīne Tihanova
Projektu daļas vadītāja
Kristine.tihanova@turiba.lv
Tel.: 67615541

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma.
Projekta numurs: 621689-EPP-1-2020-1-ES-EPPKA2-KA

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!