Jaunumi

01.03.2023

Pēc zināšanām uz Somiju!

Biznesa augstskolas Turība studenti no Uzņēmējdarbības vadības, Starptautiskā tūrisma un Juridiskās fakultātes - SECA projekta ietvaros ir devušies septiņu dienu apmācībās uz Rovaniemi pilsētu Somijā!

Studenti kopā ar somu un vācu un nīderlandiešu studentiem - Lapzemes lietišķo zinātņu universitātē piedalīsies apmācībās par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību.

SECA projekta ietvaros tiek izstrādāti dažādi materiāli un atbalsta rīki uzņēmējiem un mācībspēkiem ilgtspējīgas uzņēmējdarbības jomā, un student piedalās materiālu testēšanā, iepazīsies ar ilgtspējīgas uzņēmējdarbības piemēriem , diskutēs par globālajiem ilgtspējīgās attīstības mērķiem, risinās reālas problēmas un strādās grupās izmantojot dizaina domāšanas metodi kā arī un dosies ekskursijās, lai iepazītos ar Somijas ilgtspējīgas uzņēmējdarbības praksi.

ERASMUS+ stratēģiskās partnerības projekts “Ilgtspējīga uzņēmējdarbība klimata pārmaiņu mazināšanai” realizēšanā līdzdarbojas Biznesa augstskola Turība, Lapzemes lietišķo zinātņu universitātē, Āhenes lietišķo zinātņu universitāte.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma.
Projekta numurs: 2021-1-FI01-KA220-HED-000032094

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!