Jaunumi

02.11.2022

Pēc 14 gadu pārtraukuma sieviešu basketbols atgriežas Turībā

Pēc 14 gadu pārtraukuma Biznesa augstskolas Turības sieviešu komanda atgriežas dāmu basketbola saimē un 2022./2023.gada basketbola sezonā startēs Olybet Sieviešu līgā. Sezonas pirmā spēle notiks šovakar, 2. novembrī plkst.18.15, Turības basketbola zālē, kur mūsu dāmas cīnīsies ar basketbola skolas Jugla komandu.

Biznesa augstskolā Turība jaunizveidotā sieviešu basketbola komanda pārstāvēs augstskolu Olybet basketbola līgā un 16 spēlētāju sastāvā spēkosies ar pretiniecēm.

Komandas kapteine un Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes prezidente Patrīcija Peimane par gaidāmo sezonu stāsta: „Komanda radās trīs dinamisku dienu laikā, pēkšņi bija spēlēt gatavas meitenes, bija motivācija, atbalsts un laiks līdz pieteikuma iesniegšanai un komandas nokomplektēšanai. Mūsu sastāvs ir apņēmības pilns cīnīties, kopā neesam ilgi, bet tiek darīts viss, lai saspēlētos. Saliedētais komandas gars ir radies pats no sevis, un ceram to pilnvērtīgi atspoguļot uz laukuma. ”

Biznesa augstskolas Turība Basketbola kluba direktors Jānis Vecrinks jaunajām sportistēm novēl veiksmīgu startu un jauno sezonu: “Katrā gadījumā ir prieks par jebkuru iniciatīvu mūsu iecienītākā sporta veida popularizēšanā. Katrs sākums ir grūts, bet, ja dāmas ir gatavas darboties, augstskola noteikti sniegs savu atbalstu.” J.Vecrinks atgādina, ka pirms gadiem 15 Biznesa augstskolas Turība sieviešu komanda sadarbībā ar biedrību Avantis bija pat Latvijas čempioņu godā un kopā ar uzņēmumu Kollona izcīnījusi arī medaļas.

Biznesa augstskolas Turības sieviešu basketbola komandas sastāvā spēlēs Patrīcija Peimane #8, Agrita Vanaga #11, Paula Erbsa #5, Beatrise Plukasa #30, Daniela Reihenbaha #33, Katrīna Antonova #14, Elīna Anna Brante #98, Hailey Higgins #21, Ance Krūmiņa #4, Elīna Liepiņa #12, Ance Pavasare #10, Keita Elizabete – Pētersone #24, Signija Santa #11, Līva Katrīna Spiģēna #27, Ieva Stallīte #13, Arta Zelča #27.

Sezonas pirmā spēle notiks 2.novembrī plkst. 18.15 Biznesa augstskolas Turība basketbola zālē, Rīgā, Graudu ielā 68. Vairāk informācijas par spēļu norisi meklē https://www.olybetliga.com/

Atgādinām, ka Biznesa augstskolā Turība basketbola saknes meklējamas no 2002. gada, kad izveidota vīriešu basketbola komanda, un 2011. gadā dibināts Biznesa augstskolas Turība Basketbola klubs. Šobrīd augstskolā kā treniņa bāzes vietu izvēlējušies arī 3x3 basketbola olimpiskie čempioni kopā ar treneri Raimondu Feldmani.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!