Jaunumi

16.03.2023

Pasniegta jau otrā Juridiskās fakultātes dekāna stipendija par nesavtīgu atbalstu līdzcilvēkiem

14. martā tika pasniegta otrā Biznesa augstskola Turība Juridiskās fakultātes dekāna Ivo Krieva stipendija, kuru piešķir cilvēkam, kurš sniedzis nesavtīgu atbalstu līdzcilvēkiem, veicinot sabiedrības empātiju un spēju ievērot un novērtēt citu veikumu.

Šogad 500 eiro stipendiju saņēma bakalaura studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” trešā kursa studente Elizabete Paura, kura līdz šim Turībā pildīja Studējošo pašpārvaldes Kultūras un sporta daļas vadītāja pienākumus un šogad tika ievēlēta par viceprezidenti. Dāsno un izpalīdzīgo turībnieci stipendijai nominēja studenti no augstskolas, kā arī draugi no pašpārvaldes.

Dekāns Ivo Krievs atzīst, ka: “ Man prieks ka stipendiju šogad iegūst tieši Elizabete, jo viņa ir tieši tāda, kurai šī balva būtu jāsaņem. Viņa ir tā saucamais, klusais līderis, kurš sevi neafišē, bet tomēr dara daudz labus darbus. Arī prieks par Nikolu un Elīzu, kuras šos darbus spēja saskatīt, jo dažkārt arī nepieciešams skats no malas, un atrast šos labos cilvēkus. Ceru, ka nākamajos gados būs arvien vairāk pieteikumu un cilvēku, kuri gan tos pamana, gan ir tie, kurus pamana.”

Uzņēmējdarbības vadības fakultātes studente un laureātes pieteicēja Nikola Kovaļevska lepojoties izsakās : “Piesakot Elizabeti stipendijai, uzreiz zināju, ka viņa ir pareizais cilvēks apbalvojuma saņemšanai, jo Elizabete ir ļoti atsaucīga, un nu jau 3 gadus rūpējas par Studējošo pašpārvaldes pasākumu veiksmīgu norisi, un, protams, studentu labklājību ikvienā dzīves situācijā.”

Pati Elizabete jūtas pagodināta un pateicīga par šo stipendiju : ”Ikdienā sanāk ļoti daudz darboties tieši Turībā, satikt un sadarboties ar Turības darbiniekiem un studentiem, es ticu, ka katrā no viņiem ir motivācija un ambīcijas darboties arvien vairāk. Liela daļu atbalsta jūtu tieši no Studējošo pašpārvaldes, kurā strādājam pie tā, lai padarītu studentu dzīvi interesantāku. Brīžos, kad domāju, ka šis viss aizņem pārāk daudz mana brīvā laika, atcerēšos šo brīdi, un zināšu, ka esmu palīdzējusi vismaz vienam cilvēkam pilnveidoties. Zinu, ka nākotnē Turībā būs cilvēki, kuri spēs saņemt šo stipendiju, jo mēs kopīgiem spēkiem darbojamies un atbalstām viens otru, lai sasniegtu lielas lietas. ”

Biznesa augstskolas Turība studenti un pasniedzēji jau otro gadu pēc kārtas varēja pretendēt uz Turības Juridiskās fakultātes dekāna stipendiju par aizvadītajā gadā sniegto nesavtīgu atbalstu līdzcilvēkiem. Stipendiātus varēja izvirzīt jebkura trešā persona.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!