Jaunumi

24.04.2022

Pasniedzēji no Gruzijas, Vācijas un Ukrainas viesojas Turībā un diskutē par ilgtspēju un klimata pārmaiņu mazināšanu

No 2022.gada 19. līdz 23.aprīlim Biznesa augstskolā Turība viesojās pasniedzēji un augstskolu pārstāvji no Gruzijas, Ukrainas un Vācijas, lai gūtu zināšanas un apmainītos ar pieredzi par ilgtspējas un klimata pārmaiņu mazināšanas jautājumiem. Vizīte norisinājās ERASMUS+ CLIMAN projekta ietvaros, kuru realizē Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar 12 partneriem.

CLIMAN projekta galvenais mērķis ir palīdzēt partneraugstskolām Gruzijā un Ukrainā kļūt par pētniecības centriem klimata pārmaiņu jomā, tādejādi veicinot klimata pārmaiņu mazināšanos globālā mērogā. Partneraugstskolas no Latvijas, Lietuvas, Vācijas un Itālijas dalās ar savu pieredzi un zināšanām ilgtspējas jautājumu integrēšanā savā mācību procesā.

Pasniedzēji no partneraugstskolām piecu dienu garumā piedalījās mācību vizītē un apmācībās, kas bija vērstas uz klimata pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības jautājumiem.

Pasākuma ietvaros mūsu pasniedzēji dalījās pieredzē, kā mēs mācām studentiem tēmas, kas saistītas ar ilgtspējīgu saimniekošanu un klimata pārmaiņām. Pieredzējuši pasniedzēji demonstrēja metodes un pieejas, dalījās savā pieredzē. Viesi tikās ar dažādiem ekspertiem, diskutēja par aprites ekonomiku, ilgtspējas iniciatīvām un projektiem, devās mācību vīzītē uz “Getliņi EKO”, apmeklēja Latvijas Universitātes Dabas māju un tikās ar Universitātes ekspertiem.

Vairāk informācijas par projektu mājas lapā: https://climancoordinator.wixsite.com/climan

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma.

Projekta numurs: 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!