Jaunumi

23.05.2022

Pasniedzēji mācās un pilnveidojās nepārtraukti

Kopš 2019.gada sākuma Biznesa augstskola Turība ieviesa Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu, kura ietvaros tiek stiprināta akadēmiskā personāla kapacitāte. Projekta ietvaros 10 doktoranti saņēma atbalstu savu doktora disertāciju izstrādes procesā, kā arī projekts deva iespēju vairāk kā 60 pasniedzējiem pilnveidot savas angļu valodas zināšanas, stažēties dažādos uzņēmumos kā ari apgūt jaunas praktiskas iemaņas dažādās tematiskajās mācībās.

Visu pavasari notiek intensīvas pasniedzēju mācības. Pasniedzēji apguva dažādas digitālās prasmes un rīkus, lai labāk veidotu mācību materiālus kā arī organizētu interaktīvāku un mūsdienīgāku mācību procesu.
“Pasniedzējs nevar ieslīgt rutīnā – mums ir jāmācās visu dzīvi un nepārtraukti. Jāseko līdzi jaunumiem savā profesionālā jomā, jāmācās izprast labāk cilvēki un dažādas personības, jāapgūst un jāpilnveido savas digitālās prasmes. Ja pasniedzējs nemācīsies un nepilnveidosies, tad students to ātri vien pamanīs un skaidri norādīs, ka pasniedzējs nevar iemācīt studentam nepieciešamas zināšanas un prasmes”, stāsta pasniedzēja Ieva Bruksle.

Aktivitātes norisinās ESF projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Projekta kopējais finansējums ir 419910.55 eiro, no kura 356 923.97 eiro ir ESF finansējums un 62 986.58 eiro ir valsts budžeta finansējums.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!