Jaunumi

13.08.2020

Parakstīts sadarbības memorands starp Turību un Talsu Komersantu klubu

Lai veicinātu jauniešu interesi par augstākās izglītības iegūšanu uzņēmējdarbības jomā, īstenotu kopīgus projektus un uzlabotu savstarpējās sadarbības mehānismus, kas ilgtermiņā uzlabos tautsaimniecības attīstību reģionā, trešdien, 12. augustā, Talsu Komersantu klubs un Biznesa augstskola Turība noslēdza sadarbības memorandu.

Sadarbības memorands paredz, ka augstskola un Talsu Komersantu klubs (TKK) sadarbosies izglītības un komunikācijas aktivitāšu īstenošanā, kas vērstas uz jauniešu, studentu un sabiedrības informēšanu par augstākās izglītības iegūšanu uzņēmējdarbības jomā, kā arī nodrošinās savstarpēji efektīvu sadarbību, kas veicinās prakses un karjeras iespējas studentu vidū. Šīs sadarbības ietvaros tiks īstenoti kopīgi projekti un aktivitātes uzņēmējdarbības izglītības popularizēšanai, kā arī nodrošinātas prakses vietas un karjeras iespējas. TKK pārstāvjiem būs iespēja studēt ar 15% atlaidi pirmajam studiju gadam.

„Lai nodrošinātu ilgtspējīgas uzņēmējdarbības iespējas un reģionu attīstību, nepieciešams regulārs un sistemātisks dialogs starp darba devējiem un topošajiem darba ņēmējiem. Tāpat jāveicina topošo vai esošos studentu interese par uzņēmējdarbību un tautsaimniecību reģionos. Lai to paveiktu, ir būtiski plānot izglītības politiku saskaņā ar darba tirgu un tā iespējām. Esam lepni, ka šādus dialogus veidojam jau šobrīd un turpināsim veidot arī nākotnē, tādejādi domājot par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību un reģionu attīstību,” uzsver Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga.

Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē ir iespējams apgūt 1. līmeņa profesionālas augstākās izglītības studiju programmu “Finanses un grāmatvedība”, iegūstot kvalifikāciju grāmatvedis, “Mārketings un tirdzniecība” ar iegūstamo profesiju tirgzinības un tirdzniecības speciālists, kā arī “Tiesību zinātne” ar kvalifikāciju jurista palīgs. Piesakoties studijām filiālē līdz 5. septembrim, iespējams studēt par īpaši draudzīgu cenu – tikai 780 eiro/gadā.
Talsu Komersantu klubs dibināts 2006. gadā ar mērķi pārstāvēt Talsu novada uzņēmēju intereses, kā arī veicināt dialogu un veiksmīgu sadarbību ar valsts un pašvaldību iestādēm, starptautiskajam organizācijām un novada uzņēmējiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!