Jaunumi

09.06.2020

Par Turības rektoru atkārtoti apstiprina Aldi Baumani

Otrdien, 9. jūnijā, Ministru kabinets lēma atkārtoti apstiprināt Aldi Baumani Biznesa augstskolas Turība rektora amatā. Biznesa augstskolas Turība Satversmes sapulce 2020. gada 11. martā A.Baumani atkārtoti ievēlēja par augstskolas rektoru. Šāds lēmums saskaņā ar Augstskolu likumu ir apstiprināms valdības sēdē.

„Esmu pateicīgs par iepriekš izrādīto uzticību piecu gadu garumā un arī šobrīd. Tas ir apliecinājums, ka mūsu īstenotais virziens ir pareizs, ka augstskola var būt reāls atbalsts saviem studentiem un arī absolventiem. Tādi plānojam būt arī turpmāk, nodrošinot starptautiski atpazīstamas, daudzveidīgas un darba tirgum atbilstošas studiju programmas,” uzsver A. Baumanis.

A. Baumanis ir pedagoģijas doktors, asoc. profesors, Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs, kā arī Augstākās izglītības padomes loceklis un Latvijas privāto augstskolu asociācijas priekšsēdētājs. Turībā strādā kopš 1999. gada 1. jūnija, rektora pienākumus pilda kopš 2015. gada 22 aprīļa.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!