Jaunumi

17.09.2021

Par studiju procesa norisi Biznesa augstskolā Turība

Jaunais 2021./2022. studiju gads Biznesa augstskolā Turība sāksies 6. septembrī. Ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un rūpējoties par studentu drošību un veselību, studijas klātienē varēs apmeklēt cilvēki, uzrādot personu apliecinošu dokumentu kopā ar derīgu Covid – 19 sertifikātu vai līdz 10. oktobrim uzrādot Covid – 19 negatīvu testa rezultātu.

Pārējiem studentiem studiju process norisināsies attālināt – augstskola sniegs iespēju lekcijas vērot tiešsaistē, īstenojot t.s. sinhronās lekcijas!

Piedaloties lekcijās attālināti, studenti varēs sekot līdzi tam pašam studiju procesam, kas notiek klātienē un uzdot jautājumus vai izteikt savu viedokli virtuālajā studiju platformā. Sinhronās lekcijas formāts sniedz papildus ieguvumu tiem, kas studē klātienē, bet uz lekciju nevar ierasties. Šajā gadījumā ir iespēja pieslēgties lekcijai attālināti un nepalaist garām neko no studiju satura.

Savukārt, ikviens students, kura studiju forma paredz klātienes lekcijas, ar brīdi, kad ir ieguvis Covid-19 sertifikātu vai līdz 10. oktobrim uzrādot negatīvu Covid – 19 testa rezultātu, kurš veikts pēdējo 48 stundu laikā, lietojot mutes un deguna aizsegu, ir tiesīgs ierasties uz klātienes lekcijām.

E-studiju norises procesā izmaiņu nav. Studijas e-studiju formā Biznesa augstskolā Turība var uzsākt jebkurā laikā no ikvienas vietas pasaulē, ja ir pieejams dators un interneta pieslēgums.

Gadījumā, ja students vēlas mainīt studiju formu, tad augstskola šādu iespēju sniedz. Par iespējamiem risinājumiem vērsieties Studiju informācijas centrā vai rakstot uz sic@turiba.lv.

Īstenojot klātienes lekcijas, augstskola nodrošinās telpu vēdināšanu un citas higiēnas un drošības prasības.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!