Jaunumi

14.09.2021

Par foto izstādi “Uzņēmējs savā pilsētā un novadā”

2021.gada 14.septembrī BA Turība telpās 3.stāva foajē atklās Rīgas Uzņēmēju biedrības, biedrības “Mārupes Uzņēmēji” un Olaines novada uzņēmēju foto izstādi “Uzņēmējs savā pilsētā un novadā”.

Izstādi organizē Rīgas Uzņēmēju biedrība (turpmāk – RUB) norvēģu grantu projekta “Vietējā un reģionālā trīspusējā sociālā dialoga veicināšana Latvijā” ietvaros.

Izstādes mērķis – parādīt to, cik dažādu nozaru uzņēmumi apvienojas reģionālajās biedrībās un cik atšķirīgi uzņēmumi spēj un vēlas sevi pasniegt studentiem – saviem potenciālajiem praktikantiem, nākotnes darbiniekiem vai klientiem.

Latvijā jau daudzus gadus ierasta ir sadarbība jeb sociālais dialogs starp valdību un uzņēmēju sabiedriskajām organizācijām, tādējādi veicinot savstarpējo izpratni, kā arī saskaņojot valsts un privāto uzņēmēju skatījumu uz tautsaimniecības attīstības virzienu. Tikpat būtiski kā valsts līmenī, laba un konstruktīva sadarbība ir nepieciešama arī starp uzņēmējiem un pašvaldībām. Nenoliedzami ir virkne piemēru, kur šī sadarbība sekmīgi noris jau daudzus gadus, tomēr šajā ziņā ir daudz darāmā. Kā veiksmīgu piemēru pašvaldības un uzņēmēju organizāciju sadarbībai var minēt Mārupes novadu.

RUB un biedrības “Mārupes Uzņēmēji” pirms pieciem gadiem noslēdza sadarbības līgumu ar BA Turība. Līguma ietvaros biedrības biedri bijuši mentori Turības Biznesa HAB organizētajā Mentorklasē un piedalījušies ar uzņēmējdarbību saistītās aktivitātēs.

Izstāde būs apskatāma līdz septembra beigām. Laipni aicinām mācībspēkus un studentus apmeklēt mūsu izstādi.

Rīgas Uzņēmēju biedrība (RUB) dibināta uz Rīgas Biznesa kluba bāzes deviņdesmito gadu vidū. Biedrību un nodibinājumu reģistrā RUB tika ierakstīta 2001. gada 21. martā, tādējādi šogad biedrība svin savu 20 gadu pastāvēšanu. Šo gadu laikā RUB veicinājusi uzņēmējdarbības attīstību un izstrādājusi un īstenojusi ar to saistītus projektus, sekmējusi Rīgas pilsētas un tās reģiona un ārvalstu uzņēmēju savstarpējo sadarbību, kā arī veicinājusi Rīgas uzņēmēju veiksmīgu izaugsmi vietējos un ārzemju tirgos.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!