Jaunumi

08.06.2022

Paplašini savus zināšanu horizontus un bezmaksas apgūsti citu studiju programmu priekšmetus

Sākot savas studijas Biznesa augstskolā Turība ir jāizvēlas noteikts studiju virziens un noteikta studiju programma, taču tas nelimitē studentu iegūt zināšanas arī citos augstskolas studiju kursos. Kur teikts, ka topošais jurists nevar apgūt pāris reklāmas paņēmienus vai topošais loģistikas speciālists pāris IT knifus, kādēļ šīm debesīm jābūt limitam? Augstskola piedāvā studentiem paplašināt savus zināšanu horizontus ar iespēju bezmaksas apmeklēt jebkuru interesējošu studiju priekšmetu augstskolas ietvaros.

Biznesa augstskola Turība uzsvaru liek uz studentu erudīciju iegūt jaunas zināšanas, kā arī daudzpusīga speciālista veidošanu, piedāvājot visu nepieciešamo savas turpmākās karjeras izveidošanai.

Ikviens zinātkārs students var apmeklēt jebkuru viņam interesējošu studiju priekšmetu studiju laikā, kurā, students iesniedz iesniegumu Studiju informācijas centrā un tālāk saņem rezolūciju uz iesniegumu par iespēju apgūt studiju kursu un tad seko dekāna lēmums par to vai pievienot studentu grupai. Pēc lēmuma studentam tiek sagatavots vienošanās protokols par papildus studiju kursa apguvi un samaksu. Par katru kredītpunktu maksa ir Eur 28.00. Ja studiju kursam ir 2 kredītpunkti, tad par tā apguvi būs jāmaksā Eur 56.00 utt. Pēc maksājuma veikšanas studentu pievieno studiju grupai un viņš dodas un lekcijām un kārto pārbaudījumus. Kad viņš ir apguvis kursu un nokārtojis kārtējos un noslēguma pārbaudījumus, viņš iegūst vērtējumu un kredītpunktus, kuri tiek pievienoti kā papildus priekšmeti klāt diplomam, kad students absolvē augstskolu.

Nav noteikts limits, cik studiju priekšmetus students var nokārtot ārpus savas izvēlētas specialitātes, taču, lai pārietu uz nākamo studiju gadu, ir nepieciešams nokārtot visas savas programmas priekšmetus un saistības. Kārtot priekšmetus ārpus savas studiju programmas ir atļauts tikai, ja tās ir vienā līmenī vai mazāka ar studenta izvēlēto studiju līmeni - bakalaurs var kārtot visus priekšmetus bakalaura līmenī un koledžas līmenī, maģistri var kārtot bakalaura un koledžas līmeņa utt.

Zināšanu apjomam ir plašs horizonts, tādēļ Turība savus studentus aicina izmantot iespēju apgūt dažādas prasmes un zināšanas, kuras ir aktuālas un noderīgas mūsdienu darba tirgū, lai, beidzot augstskolu, students būtu ne tikai izglītots un aktuāls par pasaulē notiekošo, bet arī būtu konkurētspējīgs modernajā darba vidē.

Nesēdi, izmanto iespēju apgūt sev tīkamos priekšmetus, lai būtu konkurētspējīgs rīt!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!