Jaunumi

09.01.2020

Papildini zināšanas un apmeklē vieslekcijas Liepājas filiālē

Sekmējot studējošo un absolventu zināšanu pilnveidi ārpus studiju programmās ietvertajām lekcijām un nodarbībām, Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle regulāri rīko dažādu nozaru ekspertu vieslekcijas, uz kurām aicināts ikviens studējošais un absolvents, neatkarīgi no studiju programmas.

Vieslekciju ciklu aizsāka Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļas vadītāja un uzņēmēja Ralfa Minkeviča vieslekcija „(Iz)Dzīvotprasme mazajā biznesā”. Dažādas vieslekcijas plānotas arī 2020. gadā.

Ja arī Tev ir kāda ideja vai ierosinājums, kādu vieslektoru vēlētos dzirdēt Liepājā vai kāda tēma būtu ļoti vērtīga vieslekcijai, raksti ierosinājumu uz liepaja@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!