Jaunumi

07.11.2019

Pagarināts pieteikšanās termiņš akadēmiskā personāla amatiem ESF projekta ietvaros

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu “Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019), lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Konkurss uz vakantajiem ārvalstu akadēmiskā personāla amatiem tiek pagarināts līdz 30. novembrim.

Viesprofesors (1,0 slodze) ar darba līgumu uz 6 mēnešiem no 2020. gada janvāra:
- viesprofesors/-e Komunikācijas zinātnē (1 vakance),
- viesprofesors/-e Starptautiskā loģistikas biznesa vadībā (1 vakance),
- viesprofesors/-e Starptautiskajās komerctiesībās (1 vakance).

Darba samaksa: ārvalstu profesoriem par 1,0 slodzi - EUR 2448,00 (bruto).
• Prasības amatu pretendentiem/-ēm: grāds attiecīgajā zinātnē, vismaz 5 gadu darba pieredze zinātniskajā un akadēmiskajā darbā kādā no akreditētām ārvalstu augstskolām attiecīgā nozarē, teicamas angļu valodas zināšanas.
• Iesniedzamie dokumenti: rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā noteiktajam amatam, izglītības dokumentu kopijas, kas apliecina atbilstošajam amatam nepieciešamos akadēmiskos un zinātniskos grādus, dzīves un darba gājums (Curriculum Vitae), kurā norādīta arī pētniecības, akadēmiskā, administratīvā un organizatoriskā darba pieredze, publicēto darbu saraksts pēc "EUROPASS" (Curriculum Vitae) veidlapas parauga, apliecinājums, ka iepriekšējo piecu gadu laikā nodarbinātība akadēmiskā amatā kādā no akreditētām ārvalstu augstskolām, kā arī citi dokumenti, ko pretendents vēlas pievienot iesniegumam, lai pilnīgāk raksturotu savu kvalifikāciju.

Lūdzam iesniegt iepriekš minētos dokumentus līdz 2019. gada 30. novembrim, sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: ESF822@turiba.lv vai ierodoties personīgi Biznesa augstskolas Turība A korpusa 102.telpā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 Graudu ielā 68, Rīgā, LV-1058.

Informācija par konkursiem publicēta Latvijas Vēstnesī un Euraxess portālos.

Projekta kopējais finansējums plānots 556754,18 EUR, no kura 473241,05 EUR ir ESF finansējums un 83513,13 EUR ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!