Jaunumi

16.01.2023

Pagarināta pieteikšanās vidusskolēnu iedvesmas konferencei Rosinātava

Līdz 27.janvārim tiek pagarināta pieteikšanās jauniešiem veltītajai neformālajai iedvesmas konferencei ROSINĀTAVA'23. Pieteikties aicināts ikviens vidusskolēns, aizpildot reģistrācijas anketu - www.ej.uz/ROSINATAVA23 vai spiežot pogu ''Reģistrēties konferencei'' mājaslapā www.rosinatava.lv.

Iedvesmas konference norosināsies 3. februārī Ogres novada kultūras centrā, un tās tēma - ''Par draugiem un asarām, par smiekliem un vasarām''. Labdarības maratona ''Dod pieci'' idejas autors un dalībnieks Toms Grēviņš, producente un radošās aģentūras ''Ai Production'' vadītāja Aiga Baikova, tūrisma aģentūras ''FISOM'' dibinātājs Matīss Dālbergs un citas sabiedrībā pazīstamas personības dalīsies ar saviem pieredzes un iedvesmas stāstiem, bet pasākumu vadīs modele un raidījumu vadītāja Māra Sleja.

Līdz konferencei vidusskolēniem ir iespēja sagatavot mājasdarbu un laimēt balvas sev, savai klasei un savai skolai. Lai piedalītos konkursā, radoši jāizpaužas par tēmu “Tu nevari kavēt brīdi, kuru Tu kavē, jo kavētais ir nokavēts”, jāuzfilmē īss video un jānosūta paveiktais uzdevums uz info.rosinatava@gmail.com. Uzvarētāji balvā saņems skolas reklāmas video materiālu no radošās aģentūras “AI Production”, bet TOP3 labākās klases saņems dāvanu karti aktīvai atpūtai no pasākuma atbalstītājiem. Ar plašāku informāciju par konkursa norisi var iepazīties te: www.rosinatava.lv/skolu-uzdevums

Konferencē jauniešiem būs iespējams dzirdēt ne tikai iedvesmojošus Rosinātāju stāstus, bet arī piedalīties jautrās aktivitātēs, dažādos konkursos un pārsteidzošajā neformālajā pasākuma noslēgumā, kas būs pārsteigums konferences klātienes dalībniekiem. Konferences norise ir plānota četrās daļās ar intriģējošiem tēmas pieteikumiem - “Dabai nepatīk tukšumi”, “Bet mūsu dzīve notiek te un tagad” , “Padari dzīvi tik lielisku, lai vakardiena kļūst greizsirdīga” un “Tu nevari kavēt brīdi, kuru Tu nekavē, jo kavētais ir nokavēts”.

Informāciju par gaidāmo pasākumu, aktualitātēm un Rosinātājiem var uzzināt pasākuma mājaslapā www.rosinatava.lv vai sociālajos medijos - Instagram (@rosinatava), Facebook (/rosinatava) un TikTok (@rosinaatava).

Konferenci organizē Biznesa augstskolas Turība pasākumu producēšanas un vadības studentu. Pasākums tiek organizēts ar Biznesa augstskolas Turība un Ogres novada pašvaldību atbalstu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!