Jaunumi

31.10.2022

Novembrī Turībā būs apskatāma fotoizstāde “Rakstu rakstā - vienā tautas rakstā”

Par godu Latvijas dzimšanas dienas mēnesim no 1. līdz 27. novembrim Biznesa augstskolā Turība būs apskatāma fotogrāfa Ulda Laganovska fotoizstāde “Rakstu rakstā - vienā tautas rakstā”.

Tautas dejas, košie tautastērpi ir neatņemama latviskuma simbols, kas savu enerģiju visspēcīgāk sasniedz savu krāšņumu Dziesmu un deju svētkos. Fotogrāfijās tautas tērpu košumu un rakstus izdejo Ķekavas kultūras nama deju kolektīva Daina dejotāji.

“Strādājot pie šī projekta, no sirds izbaudīju un sajutu jauno dejotāju degsmi un enerģiju, ko viņos rada dejotprieks. Man kā fotogrāfam ir svarīgi, lai bildēs varu nodot cilvēku patiesās emocijas un mums ar jauniešiem tas patiesi ir izdevies! Bildēs burvīgi izceļas košie tautastērpi, tādējādi papildinot skaistās un man tik mīļās Ķekavas novada dabas ainavas,“ tā saka fotogrāfs Uldis.

Paldies Ķekavas pagasta kultūras centram par atbalstu šīs fotoizstādes tapšanā Biznesa augstskolā Turība.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!