Jaunumi

06.09.2022

Notiks pirmā Studējošo pašpārvaldes Padomes sēde

Sākoties jaunajam mācību gadam, arī Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes (SP) lēmējinstitūcija - Padome - turpina savu darbu un tiekas kopīgās sēdēs, kas norisinās reizi mēnesī.

13.septembrī plkst. 18:00 C122 auditorijā jauno studiju gadu atklās Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Padomes sēde, kurā Padomes sastāvs, Valde un viesi atskatīties uz vasaras laikā paveikto un arī to, kas gaidāms šajā semestrī. Gaidīti ir visi biedri un interesenti. Padomes sēde norisināsies gan angļu, gan latviešu valodā. Pēc sēdes aicinām uz sarunām un labi pavadītu laiku SP telpās C222.

Vairāk informācijas Studējošo Pašpārvaldes Facebook lapā, kur arī var sekot līdzi citiem ar to saistītajiem notikumiem - https://www.facebook.com/turibasp , kā arī Studējošo pašpārvaldes mājaslapā – www.batsp.lv

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildu informācija - turibasp@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!