Jaunumi

01.10.2020

Notiks informatīvs pasākums studentiem “Student INFO DAY”

2. oktobrī plkst. 15:00 tiešsaistē norisināsies informatīvs pasākums studentiem “Student INFO DAY”, ko organizē DEMOLA Latvia Q&A - starptautiska organizācija, kas veicina projektus starp universitātes studentiem un uzņēmumiem vietējā vai starptautiskā līmenī ar mērķi rast inovatīvus risinājumus to uzņēmumu, iestāžu un organizāciju vajadzībām, kas meklē radošuma, dizaina domāšanas un jaunu produktu radīšanu.

Šī ir iespēja augstskolu studentiem iesaistīties novatorisku rūpniecības uzdevumu risinājumu izstrādē, tādējādi topošie profesionāļi iegūs praktisku sadarbības pieredzi starpnozaru grupās, bet uzņēmumi iegūs inovatīvus, tirgojamus produktus un pakalpojumus.

Vairāk informācijas par pasākumu meklē šeit.

Kā arī piesakies Demola Latvia 2020. gada rudens sezonas uzdevumiem.

Programmai var pieteikties studenti no ikvienas programmas, jomas universitātes. Demola Latvia programma ilgst 4 mēnešus (oktobris - janvāris). Programmas dalībnieki var pretendēt uz 200 - 228 eiro mēnesī lielu stipendiju.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!