Jaunumi

29.01.2020

Noslēdzies Turības labdarības projekts „Paņem vienu uz mājām!”

Ar viesošanos patversmē „Dzīvnieku draugs” 29. janvāra rītā noslēdzies labdarības projekts „Paņem vienu uz mājām!”. Projektu realizēja Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar dzīvnieku patversmi un basketbola kluba „Biznesa augstskola Turība” puišiem, kas divu dienu garumā kopā ar enerģiskajiem kaķēniem veidoja lieliskas fotogrāfijas, kuras tagad rotā kalendāra lappuses.

Starts labdarības akcijai tika dots 5. decembrī, un tās laikā ikviens varēja ziedot nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, pretī saņemot īpašo 2020. gada kalendāru. Saliekot kopā sportistu spēku un dzīvnieku mīļumu, izveidojās lieliska sadarbība. Kalendārs ir iespēja uzzināt divpadsmit dažādu kaķu dzīvesstāstus, piemēram, iepazīties ar cēlo runci Pušku vai mierīgo skaistuli kaķeni Elzu, kura pretēji visiem nostāstiem par melniem kaķiem, jaunajam saimniekam ikdienā nesīs lielu veiksmi un prieku.

No 12 projektā iesaistītajiem kaķiem, patversmē palikusi vien kaķene Elza – pārējie jau devušies pie gādīgiem saimniekiem. Kopumā pagājušajā gadā patversmē nonācis 371 kaķis, bet mājas atraduši vairāk nekā 300 ķepaiņi. „Labdarības akcija pierādīja, ka, apvienojoties dažādu nozaru profesionāļiem, mēs varam palīdzēt pasauli padarīt labāku,” uzsvēra dzīvnieku patversmes „Dzīvnieku draugs” direktore Solvita Vība.

Projekta ietvaros patversmes ķepaiņiem tika saziedoti gandrīz 600 EUR, kas tiks izlietoti dzīvnieku nodrošināšanai ar nepieciešamajām precēm (barību, medikamentiem u.c.). Ziedojumi tika vākti speciāli izvietotās urnās Biznesa augstskolas Turība telpās un dzīvnieku patversmē „Dzīvnieku draugs”, tāpat ikvienam interesentam bija iespēja kalendāru saņemt pa pastu, iepriekš veicot pārskaitījumu. Projekts ilga no 2019. gada 5. decembra līdz pat 2020. gada 27. janvārim.

Paldies visiem kalendāra tapšanā iesaistītajiem dalībniekiem! Kopā mums izdevies realizēt lielisku projektu, kas kalpos par iedvesmu citiem labiem un sirsnīgiem darbiem. Turība neapstāsies pie sasniegtā un jau nākamā gada kalendāra ietvaros realizēs kādu jaunu, bet ne mazāk nozīmīgu projektu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!