Jaunumi

05.07.2020

Noslēdzies mācību cikls Turības darbiniekiem

Biznesa augstskolas Turība darbinieki un mācībspēki Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros piedalījās mācību ciklā, kura ietvaros pilnveidoja zināšanas gan par modernām tiešsaistes mācību iespējām un inovācijām izglītībā, gan tādām tēmām kā akadēmiskais godīgums un efektivitāte.

Jau kopš pagājušā gada rudens Turības darbiniekiem projekta ietvaros bija vienreizēja iespēja papildināt savas zināšanas jomās, kas palīdzēs uzlabot Turības darbu un mācību procesu. Ja vēl rudenī norisinājās klātienes mācības, tad jau pavasarī bijām spiesti pielāgoties un mācības organizēt tiešsaistē. Gatavojot projektu tika ieplānotas mācības, kas Turības darbiniekiem dotu iespēju apgūt dažādas jaunas tiešsaistes mācību iespējas un rīkus. Tobrīd vēl nebija zināms, ka jau šī gada pavasarī mācības nāksies pārcelt uz digitālo vidi. Līdz ar to šādas mācības nāca īstajā laikā un sniedza iespēju apgūt šobrīd tik nepieciešamās zināšanas un prasmes.

„Tiešsaistes apmācības noteikti būs aktuālas ne tikai šajā pusgadā krīzes sakarā, bet arī ikdienā. Mācību metodika attālinātajās studijās prasa citu pieeju, novērtējumu un līdz ar to arī citas docētāju kompetences. Šīs mācības deva ieskatu, kurā virzienā attīstīt savas zināšanas,” stāsta Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe.

Lai gan mācības ir noslēgušās, projekts vēl turpinās līdz pat šī gada rudenim. Drīzumā studentiem un mācībspēkiem būs pieejam projekta ietvaros izstrādāta Turības mobilā aplikācija. Tāpat šobrīd vēl noteikt funkciju audits, kas palīdzēs uzlabot Turības darbu un organizatorisko struktūru.

Mācības notika ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projekta „Pārvaldības uzlabošanas Biznesa augstskolā Turība”, projekta numurs: 8.2.3.0/18/A/007.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!