Jaunumi

16.06.2022

Noslēdzies mācību cikls pasniedzējiem

Kopš 2019.gada sākuma Turība ievieš Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu, kura ietvaros tiek stiprināta akadēmiskā personāla kapacitāte. Projekta ietvaros vairāk kā 60 pasniedzējiem bija iespēja pilnveidot savas angļu valodas zināšanas, kā arī apgūt jaunas praktiskas iemaņas dažādās tematiskajās mācībās.

No marta līdz pat Jūnijam norisinājās intensīvas pasniedzēju mācības. Pasniedzēji apguva dažādas digitālās prasmes un rīkus, lai labāk veidotu mācību materiālus kā arī organizētu interaktīvāku un mūsdienīgāku mācību procesu. Jūnijā noslēdzās arī intensīvās angļu valodas mācības 30 pasniedzējiem.
“Labas angļu valodas prasmes pasniedzējam mūsdienās ir vitāli svarīgas. Pat ja pasniedzējs nepasniedz kursus angļu valodā, tik un tā šīs valodas zināšanas ir nepieciešamas zinātniskajā darbā, tāpat lai sekotu līdzi inovācijām un informācijai savā jomā”, stāsta projekta vadītāja Kristīne Tihanova.

Aktivitātes norisinās ESF projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Projekta kopējais finansējums ir 419910.55 eiro, no kura 356 923.97 eiro ir ESF finansējums un 62 986.58 eiro ir valsts budžeta finansējums.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!